Kolejne mocne nagranie z jazdy obwodnicą pod prąd. Znamy tłumaczenie kierowcy

Udało się dotrzeć do kolejnego nagrania z obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Przedstawia ono bardzo niebezpieczną sytuację z szaleńczej jazdy pod prąd w wykonaniu 77-letniego mieszkańca Ostrzeszowa.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego jechał prawidłowo od strony Poznania. Wjeżdżając na wiadukt przy galerii postanowił wyprzedzić samochód ciężarowy. Po zjechaniu na lewy pas w ostatniej chwili dostrzegł jadącego z przeciwka volkswagena. Gwałtownie zahamował i uciekł na prawy pas.

77-latek tłumaczył policjantom, że jadąc od strony Antonina przegapił prawidłowy wjazd na obwodnicę Ostrowa. Dlatego postanowił wjechać kolejnym zjazdem z ronda w Strugach. Zlekceważył znak zakazujący wjazdu i kontynuował swoją jazdę przez 13 kilometrów. Policjantom tłumaczył, że wcześniej nie widział możliwości zjazdu z obwodnicy. To może potwierdzać, że był świadomy jazdy pod prąd. Pomijając możliwość zawrócenia, mijał także dwa zjazdy na wysokości schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz przy galerii.

CZYTAJ  Nie żyje 38-latek. Siła uderzenia była spora

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
McJ
1 rok temu

Śmieszne tłumaczenia.
Przy wjeździe na rondo przy Strugach są strzałki kierunkowe na pasach ruchu jezdni – baran nie widział wjeżdżając, że wszystkie skierowane są w przeciwnym kierunku?
Jadąc przed siebie też wszystkie znaki miał 'odwrócone’ – to już powinno dać facetowi do myślenia, że jedzie nieprawidłowo…
Prawko do zabrania i najwyższy możliwy mandat – taki człowiek nie powinien nigdy więcej znaleźć się na drodze.

samobójca / zabójca innych
1 rok temu

pewnie to jeden z tych wielkich drogowych mądrali i dziadów , co zawsze i wszędzie mają pierwszeństwo , we wszystkim pozjadali zmysły , a do tyłu przejechał więcej niż wszyscy razem wzięci do przodu , już ja znam takich dziadów leśnych , wielki szofer , a prostego skrzyżowania nie ogarnia , ale jak zwrócisz mu uwagę to wielka obraza majestatu , przykładnie ukarać i tyle , oczywiście PJ zabrać z zakazem ponownego zdawania , nie ogarnia auta i jazdy to niech sobie ogarnie rozkład jazdy PKP , PKS , MZK czy co oni tam mają w tym Ostrzeszowie ,

O S W
1 rok temu

Jakie tłumaczenie ?!
Na takie świadome narażanie innych uczestników ruchu nie ma żadnego tłumaczenia, zarzut powinien brzmieć: sprowadzenie bezpośredniej katastrofy w ruchu lądowym i prawko myt do końca życia, napisał bym więcej popisów kierowców na POT, a raczej posiadaczy uprawnień bo do kierowców jeszcze im daleko brakuje, ale szkoda słów na to co oni wyrabiają.
Pierwszy raz w życiu widzą chyba drogę dwujezdniową, czteropasmową i dostają małpiego rozumu, kompletnie nie wiedzą jak się zachować.

Korsarz
1 rok temu

Co wy macie z tym przeklętym PiS-em? Czy byście chcieli czy nie , PiS by i tak wygrał , bo Polska już jest dawno sprzedana a wasze głosowanie nie miało na to żadnego wpływu.(Wszystko było zaplanowane i z góry ustalone) Rządzą nami masoni i jakiegokolwiek kłótnie i spory między sobą Polacy nie mają najmniejszego sensu , zrozumcie to!!!

PolskaMojaUmilowanaOjczyzna
1 rok temu

Rozsmieszaja mnie te sfrustrowane lewaki, ktore nawet ten incydent probuja utozsamiac z polityka,’. Haha, o czym to swiadczy? O tym, ze macie kompleksy xD No, dziadek pewnie z pisu, dlatego zapierdzielal pod prad, macie racje – myslenie na poziomie dziecka z podstawowki, a wydaje mi sie, ze nawet dzieci z podstawowki sa madrzejsze od niektorych lewakow, szkoda slow…

Seba
1 rok temu

Dobrze, że dotarli do niego i mu narazie prawko zabrali na trzy miesiące. Dalszy ciąg incydentu z finałem w sądzie. Pasuje. Tacy ludzie już nie powinni mieć prawa do jazdy samochodem

Obserwator
1 rok temu

Ja pitole dziadek na pełnym legalu śmiga w okolicy ostrzeszowa i śmieje się wszystkim w twarz z tego wynika że prawka mu nie zabrali, jak mówi trafiłem na równych chłopów.

Lividium
1 rok temu

Do Xxxxx i !!!!! bo to jedna i ta sama osoba .Ciezko się zdecydować do którego odpisać w pierwszej kolejnosci Głos możesz podnosić u siebie na wsi i na swoją starą bo skoro piszesz w dwóch osobach to cierpisz na rozdwojenie jaźni wiec nie wiem czy twoja stara uprawiała prokreacje z alfabetem czy ze znakami interpunkcyjnymi najważniejsze jest masz jedno prawo pisać bzdury bo jestes popierdułka i jako znawca PIS-u zapewne posiadasz Passata w TDI i napis na klapie To Ja jestem królem wsi mam Passata w TDI

Spajki
1 rok temu

ten to ma wyobraźnie co on z niemiec przyjechał i myślał ze Polska w miejscu stoi ???

Kamil
1 rok temu

Zabrać prawko dożywotnio

36
0
Napisz co o tym sądziszx