Kolejne mocne nagranie z jazdy obwodnicą pod prąd. Znamy tłumaczenie kierowcy

Udostępnij
Tweet

Udało się dotrzeć do kolejnego nagrania z obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Przedstawia ono bardzo niebezpieczną sytuację z szaleńczej jazdy pod prąd w wykonaniu 77-letniego mieszkańca Ostrzeszowa.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego jechał prawidłowo od strony Poznania. Wjeżdżając na wiadukt przy galerii postanowił wyprzedzić samochód ciężarowy. Po zjechaniu na lewy pas w ostatniej chwili dostrzegł jadącego z przeciwka volkswagena. Gwałtownie zahamował i uciekł na prawy pas.

77-latek tłumaczył policjantom, że jadąc od strony Antonina przegapił prawidłowy wjazd na obwodnicę Ostrowa. Dlatego postanowił wjechać kolejnym zjazdem z ronda w Strugach. Zlekceważył znak zakazujący wjazdu i kontynuował swoją jazdę przez 13 kilometrów. Policjantom tłumaczył, że wcześniej nie widział możliwości zjazdu z obwodnicy. To może potwierdzać, że był świadomy jazdy pod prąd. Pomijając możliwość zawrócenia, mijał także dwa zjazdy na wysokości schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz przy galerii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
McJ
2 lat temu

Śmieszne tłumaczenia.
Przy wjeździe na rondo przy Strugach są strzałki kierunkowe na pasach ruchu jezdni – baran nie widział wjeżdżając, że wszystkie skierowane są w przeciwnym kierunku?
Jadąc przed siebie też wszystkie znaki miał 'odwrócone’ – to już powinno dać facetowi do myślenia, że jedzie nieprawidłowo…
Prawko do zabrania i najwyższy możliwy mandat – taki człowiek nie powinien nigdy więcej znaleźć się na drodze.

samobójca / zabójca innych
2 lat temu

pewnie to jeden z tych wielkich drogowych mądrali i dziadów , co zawsze i wszędzie mają pierwszeństwo , we wszystkim pozjadali zmysły , a do tyłu przejechał więcej niż wszyscy razem wzięci do przodu , już ja znam takich dziadów leśnych , wielki szofer , a prostego skrzyżowania nie ogarnia , ale jak zwrócisz mu uwagę to wielka obraza majestatu , przykładnie ukarać i tyle , oczywiście PJ zabrać z zakazem ponownego zdawania , nie ogarnia auta i jazdy to niech sobie ogarnie rozkład jazdy PKP , PKS , MZK czy co oni tam mają w tym Ostrzeszowie ,

O S W
2 lat temu

Jakie tłumaczenie ?!
Na takie świadome narażanie innych uczestników ruchu nie ma żadnego tłumaczenia, zarzut powinien brzmieć: sprowadzenie bezpośredniej katastrofy w ruchu lądowym i prawko myt do końca życia, napisał bym więcej popisów kierowców na POT, a raczej posiadaczy uprawnień bo do kierowców jeszcze im daleko brakuje, ale szkoda słów na to co oni wyrabiają.
Pierwszy raz w życiu widzą chyba drogę dwujezdniową, czteropasmową i dostają małpiego rozumu, kompletnie nie wiedzą jak się zachować.

Korsarz
2 lat temu

Co wy macie z tym przeklętym PiS-em? Czy byście chcieli czy nie , PiS by i tak wygrał , bo Polska już jest dawno sprzedana a wasze głosowanie nie miało na to żadnego wpływu.(Wszystko było zaplanowane i z góry ustalone) Rządzą nami masoni i jakiegokolwiek kłótnie i spory między sobą Polacy nie mają najmniejszego sensu , zrozumcie to!!!

PolskaMojaUmilowanaOjczyzna
2 lat temu

Rozsmieszaja mnie te sfrustrowane lewaki, ktore nawet ten incydent probuja utozsamiac z polityka,’. Haha, o czym to swiadczy? O tym, ze macie kompleksy xD No, dziadek pewnie z pisu, dlatego zapierdzielal pod prad, macie racje – myslenie na poziomie dziecka z podstawowki, a wydaje mi sie, ze nawet dzieci z podstawowki sa madrzejsze od niektorych lewakow, szkoda slow…

Seba
2 lat temu

Dobrze, że dotarli do niego i mu narazie prawko zabrali na trzy miesiące. Dalszy ciąg incydentu z finałem w sądzie. Pasuje. Tacy ludzie już nie powinni mieć prawa do jazdy samochodem

36
0
Napisz co o tym sądziszx