Pies adoptowany przez wójta Żelazkowa został już zabrany

Stało się to co było niemalże pewne. Pies wzięty przez wójta gm. Żelazków zmienił już właściciela – podał jeden z kaliskich portali. Odebranie psa wójtowi miało nastąpić przez pracowników tamtejszego urzędu gminy.

27 lutego lokalne media obiegła informacja o adoptowaniu małego, czarnego pieska przez wyrazistego włodarza gminy. Kilka dni później pracownicy z urzędu w Żelazkowie zrzekli się praw do zwierzęcia na rzecz Urzędu Miasta Kalisza. Pies ponownie wrócił do schroniska. Na ten moment nie wiadomo co było powodem tak dramatycznej decyzji.

Szczeniak wrócił do schroniska po pięciu dniach. Przywieźli go pracownicy urzędu gminy w Żelazkowie. Dostarczyli podpisane przez Jakubowskiego oświadczenie o zrzeczeniu się opieki nad zwierzęciem. – Cieszymy się, że piesek wrócił do nas – skomentował kierownik kaliskiego przytuliska dla zwierząt.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anka
1 rok temu

Biedna psinka. Niepotrzebny stres jej gość zafundował.

Ciepłownik
1 rok temu

Dobrze, bo pies by mógł w alkoholizm wpaść.

win
1 rok temu

Facet wygląda, jakby sam potrzebował adopcji..
Niestety nie kradnie więc do PISu go nie podepnę.

Człowiek
1 rok temu

Szanuję i podziwiam tego Pana. Jest gość. Pozdrawiam

Franek
1 rok temu

Wystarczy spojrzeć na twarz tego pana i poczytać o jego ekscesach. Muchy bym mu pod opiekę nie oddał. Co ten pies musiał przeżyć. Dziwię się, że schronisko mu go wydało i jeszcze się tym chwalili na fanpage’u. Dali, bo ma kota😂. Żenada.

Gość urzędu
1 rok temu

Niestety w tym urzędzie pracują ludzie niekompetentni, a te baby tępe są fest.

DRON
1 rok temu

Ze zdjęcia widać że ten pan jest znowu nabity mało już nawydziwiał

Iga
1 rok temu

I ktoś taki sprawuje urząd publiczny. Żałosne. Ci durni ludzie już nie wiedzą, jak się promować. Kosztem biednego, bezdomnego zwierzęcia. Na to powinien być paragraf! A postawa kierownictwa schroniska też pozostawia wiele do życzenia! Po co komuś takiemu w ogóle wydano pieska!?! To jest jednak kraj absurdu!

Mieszkaniec
1 rok temu

Wtedy tak było to „rozdmuchane” jakby to wójt sam brał pieska do domu. A tu wychodzi na to że miał być w urzędzie skoro urząd z niego zrezygnował. Jeżeli tak to też porażka bo w weekend urząd jest nieczynny. Taka adopcja nie powinna mieć miejsca. Albo ktoś bierze do domu albo wcale.

Kat
1 rok temu

Do posiadania psa trzeba dorosnąć….i przede wszystkim być odpowiedzialnym bo to nie zabawka którą można wyrzucić do kąta.

11
0
Napisz co o tym sądziszx