OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Tajemnicze zgony młodych osób. Przyczyną dopalacze?

Kolejna tajemnicza śmierć młodego mieszkańca. Scenariusz jest niemalże identyczny. Młody mężczyzna jest pobudzony i agresywny przy bliskich osobach, a przy próbie jego obezwładnienia i podania środków uspokajających następuje zgon. Jedna z hipotez wskazuje, że może być to skutek jednego z nowych dopalaczy, które pojawiły się na rynku.

W połowie lutego mieszkaniec ulicy Zielonej w Ostrowie Wlkp. był agresywny. Wezwano policję i straż pożarną, która pomogła dostać się do mieszkania. Ratownicy medyczni założyli wenflon i podali sól fizjologiczną, by sprawdzić drożność wkłucia. Niemalże w tym samym czasie mężczyzna przestał oddychać.
Druga historia dotyczy 30-letniego mieszkańca Krotoszyna. Jego matka wezwała policjantów, którzy mieli pomóc go uspokoić. Funkcjonariusze wezwali ratowników medycznych i w trakcie interwencji 30-latek zmarł. Do zdarzenia doszło wczoraj.

Matka dzwoniąc pod numer alarmowy miała zasugerować, że jej syn jest najpewniej pod wpływem środków psychoaktywnych. Awanturował się i był agresywny. Zaczął niszczyć wyposażenie mieszkania. Policjanci potwierdzili obecność pobudzonego 30-latka. Przy użyciu chwytów obezwładniających poskromili go i założyli kajdanki. Wtedy do akcji wkroczyli medycy. Chwilę później agresor przestał oddychać. Reanimacja nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Lekarz stwierdził zgon.

Jedna z hipotez pozwala przypuszczać, że zgony mogły mieć związek z zażyciem tzw. dopalacza. Na rynku co chwilę pojawiają się nowe produkty, które w skrajnych przypadkach mogą zakończyć się śmiercią. Dlaczego ludzie je biorą, skoro powszechnie wiadomo, że są szkodliwe? Niektórzy twierdzą, że są tanie i dodatkowym aspektem może być namowa “kolegów”, obiecujących miłe wrażenia po ich spożyciu.

W poniedziałek zmarła w ostrowskim szpitalu 24-letnia dziewczyna, które zdaniem naszego informatora, dwie wcześniejsze doby miała spędzić na policyjnym dołku. Trwa ustalanie przyczyn jej śmierci.

55 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Arek
4 miesięcy temu

Karanie handlarzy nic nie da bo w miejsce dwóch pojawia się czterech nowych bo to są łatwa kasa dla nich na dobre zycie trzeba lapac grube ryby a z drugiej strony jak by nie było popytu to by nie było handlujących i kolo sie zamyka

Xyz
4 miesięcy temu

Mielismy dobrego kadydata na komendata to go do Kepna oddalismy to teraz mamy syf w Ostrowie bo komendant papki na wtryskarce moze robic

kasia
4 miesięcy temu

najlepszy jest Jasiu z pod Lecrerca

kas
4 miesięcy temu

kulka ten pinki kipa to kapusie są konfidenci na układzie z Milicyją

don diego
4 miesięcy temu

jak dopalacz jak tak słuzby policyjne i ze szpitala działają z ludzmi zamiast pomóc to sie znećaja nad pacjentami dali mocny za szczyk i serce nie wytrzymało ….

Asiaa
4 miesięcy temu

Ona pochodziła z rąbczyna?

Ona
4 miesięcy temu

A to jest ta dziewczyna co z dzieckiem. Jeździła?

Obiektywna
4 miesięcy temu

Do, thc – nie powtarzaj głupot, bo ta jak to ją nazwaleś ” ta młoda dziewucha ” sypiała po klatkach schodowych i zapewne sama siebie biła 🙁.
Nie mogła spędzić 2 ostatnie doby na dołku, w sobotę została odwieziona do rodziny, a szkoda bo może gdyby trafiła na ten dołek lub od razu do szpitala dziś by żyła.

O S W
4 miesięcy temu

Niestety, może to brutalne co napiszę, ale tak w świecie szeroko rozumianej przyrody działa właśnie słynna selekcja naturalna, słabsze i mniej myślące osobniki często eliminują się same – samo życie …
Nikt za nikogo życia nie przeżyje i tyle.

Bonysisiak
4 miesięcy temu

Kulson odpowiesz za wszystkich zombiaków w piekle. Wytrułeś pół miasta szatanie!

55
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x