OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mikołajczyk będzie pracować w Kaliszu

Łukasz Mikołajczyk dostał nową pracę. Były kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, który przegrał z Beatą Klimek wraca do szkoły. Nie jest to co prawda ostrowska dziewiątka, a kaliska akademia. Będzie tam zajmował się administracją. Nie jest tajemnicą, że Akademią Kaliską zarządzają działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Mikołajczyk odszedł w niesławie ze stanowiska Wojewody Wielkopolskiego, po zamieszaniu powstałym wokół zjawiskowego zamku budowanego koło Poznania w Stobnicy. Ze stanowiska został odwołany przez premiera Morawieckiego, na wniosek ministra MSWiA Mariusza Kamińskiego.

Teraz będzie dyrektorem administracyjnym Akademii Kaliskiej, gdzie szefem jest były senator PiS Andrzej Wojtyła. Nieoficjalnie mówiło się, że Mikołajczyk pracę mógł dostać u boku prezydenta Poznania lub burmistrza Jarocina.

Przypomnijmy, że w jednej z minionych kampanii prezydenckich popierał Jarosława Urbaniaka z Platformy Obywatelskiej.

48 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sonik
1 miesiąc temu

Wszyscy na Pana wylewają pomyje bo miał kłopoty, bo został odwołany ze stanowiska bo jest z PiSu, a gdybyście tylko nie byli zaślepieni swoją nienawiścią to byście wiedzieli ze potrafił załatwić czy dogadać się z każda opcja polityczna dlatego tak był ceniony przez samorządowców.
Widzicie tylko partie a nie człowieka – smutne.
Akurat Lukasz Mikolajczyk to świetny fachowiec i o Ostrowie nie zapomniał ale Ostrów o nim kompletnie.
Nie wiem czy to zazdrość ze do czegoś doszedł? zaczynajac jako nauczyciel informatyki na warynskiego skończył jako senator a później wojewoda
Nie jestem pisowcem ale panu się należy chociaż odrobina szacunku

bnb
1 miesiąc temu

Dżon nie napinaj się tak bo sraczki dostaniesz, napisz coś o tych zwyrodnialcach z zatoki świń z Sopotu, ty tego nie zrobisz, ty się boisz , bo to twoje zwyrodniałe środowisko, to dla ciebie autorytety, gwiazdy , celebryci w rzeczywistości takie same kanalie jak ty

szlachcic na zagrodzie
1 miesiąc temu

czerwone bagno ten Ostrów, do II wojny miasto endeckie, po II wojnie na czoagach nawieziono lumpenproletariatu i wzięli chamy władzę….

olek
1 miesiąc temu

ale jadu,szkoda tego czytac Budka dojdzie do wladzy pracujecie jadowcy do 80 lat

poiu
1 miesiąc temu

Ten Pan zrobił prezent dla Ostrowa Wlkp – i tak go nikt tutaj nie widział. Bo czerwony Ostrów nie widzi tutaj tego typu ludzi. Oby znowu za 2-3 lata naie latał z paczkami, chorągiewkami po ostrowie wlkp. .
Zyj gosciu, pracuj i zdrowia.

Ryszard
1 miesiąc temu

Do Barana – a browar Kulczykowi to nie sprzedał przypadkiem prezydent z AWS- u

Lamki
1 miesiąc temu

Za niske progi dla Pana Mikolajczyka, na Staroste albo dyrektora zusu go.

Ostrowianin
1 miesiąc temu

Wyrazy współczucia dla Kalisza !!! Dlaczego Warszawka nie zostawiła tego wybitnego fachowca u siebie ? A może ORLEN ?

Dżon
1 miesiąc temu

Jak go z Kalisza pogonią to dostanie pracę na uczelni u Rydzyka.W radiu z Torunia różaniec odprawia skazany prawomocnie ksiądz pedofil z Tylawy więc tam żadne standardy moralne nie obowiązują więc i takiego skompromitowanego Mikołajczyka przyjmą z otwartymi rękami.

Ed
1 miesiąc temu

Pisowsa rodzina na swoim. Tworzenie stanowisk i nadal pisowskie ścierwa przy korycie. A ty jeden z drugim zapierdalaj żeby taki cwaniak miał na wypłaty, premie i diety. Ciekawe jak tam raport o Smoleńsku? Co taka cisza. Zamachowcy już pojmani czy jeszcze nie? Jarek wiele razy grzmiał z mównicy sejmowej, że już są blisko prawdy. Gdzie ta prawda???

48
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x