Morsy pytają: gdzie jest zima?

Udostępnij
Tweet

Morsy kąpiące się na ostrowskich Piaskach pytają gdzie jest zima. Fala ciepłych dni spowodowała rozpuszczenie lodu na większej części wody i można by pomyśleć, że morsowanie się skończyło. Nic bardziej mylnego.

Sezon ostrowskich morsów trwa od jesieni do lanego poniedziałku. Ważne dla nich jest by woda miała temperaturę poniżej 10 stopni Celsjusza. A jak było dzisiaj?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ed
2 lat temu

@Paweł ….Idioto, łykasz koronaściemę jak pelikan. A jak wytłumaczysz to, że sądy masowo umarzają mandaty od Policji za brak maseczki ale jak chcesz wejść do sądu musisz mieć maseczkę? Debile takie jak ty nie widzą w tym nic dziwnego co?

Pep
2 lat temu

Tak to stan umysłu i ciesze sie ze w kolejce do kasy w biednejromce gdzie stoisz codziennie po odgrzewane bułki nikt przez ten stan umysłu nie napluje w twarz… powinni wysmiac tych z transparentami.

Paweł
2 lat temu

Ed idioto… Maseczki nie chronią Ciebie przed wirusem tylko zmniejszają transmisję wirusa z Twojego organizmu na innych… od roku pandemii to tłumaczą ale Ty nadal nie rozumiesz i jak taka ślepa kura błądzisz za teoriami spiskowymi z Billem Gates’em i masztami 5G… Fakt że nakaz zakładania maski wszędzie jest idiotyczny ale to co Ty piszesz również…

wieś
2 lat temu

kolejna moda dla debili – moda sie skonczy i 90% młotów wyladuje u lekarza. Podstarzale d… nie maja sie gdzie pokazac wiec jest to . Panie jak nie było brania bez mody-morsowania to i nie bedzie .

Obserwator
2 lat temu

Ktoś pytał co te transparenty znaczą. Osoba która stoi z transparentem z maskami to aktywista WON który był obecny w poprzednią sobotę na rynku.

JJaa
2 lat temu

Zamiast pani w stringach jest pani w majtkach z długimi nogawkami 🙂

Ed
2 lat temu

Brawo. Świetny plakat. Pytanie do koronaidiotów. Nie dziwi was to że przed najstraszniejszym z wirusów chroni kawałek szmatki na dziobie? Te namordniki to stan umysłu. Mam dwie umorzone sprawy za brak maseczki. Noszę przy sobie to uzasadnienie z sądu. Ostatnio policjant mnie zaczepił za brak szmatki na ryju. Pokazałem oryginał pisma z sądu. Przeczytał i….grzecznie odstąpił od czynności.

Megi
2 lat temu

Brawo dla ludzi z transparentami. Ujawniajcie prawdę wszystkim.

38
0
Napisz co o tym sądziszx