OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skradziono lampion z grobu Marcelka

Mama Marcelka poinformowała, że wczoraj między godziną 20:30, a dzisiaj godziną 17 skradziono lampion z miejsca spoczynku Marcelka. Lampion w kolorze złotym postawili mu rodzice. Proszą o zwrócenie uwagi czy gdzieś się taki egzemplarz pojawi.

W lampionie był porcelanowy biały ociekacz, który był kupiony dodatkowo pod świeczkę… gdyby ktoś widział.

Jakim trzeba być gnojem, żeby 4 dni po pochowaniu kraść z miejsca spoczynku dziecka i w ogóle z kogokolwiek miejsca spoczynku ? Nic mnie w życiu już nie zaskoczy, ale mam nadzieje szujo cholerna, że ten lampion stroi Twój dom i patrzysz na niego myśląc, że jesteś największym sku****ynem na świecie! Niech Ci się łapy zaczną kleić do roboty, a nie do kradzieży i to jeszcze z cmentarza! Oby Ci się te łapy spaliły ogniem gnido! 🤬 i mam nadzieje, że dokładnie przyjrzałes się Marcelka zdjęciu, które stało dokładnie obok lampionu i jego uśmiechnięta buzia będzie Cię prześladować do końca Twoich pieprzonych dni!

61 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lucka
6 godzin temu

Tata aniolka nie bardzo wiem do czego pan nawiazuje co innego jest strata dziecka a zupelnie inna wyzwiska matki dziecka i przeklenstwa z jej strony internecie. Pani Mama za skradziony lampion palila by lapy w ogniu bo tak doslownie napisala nie mowiac o wyrazach jakich uzywala. Zastanawia tylko jedno kiedy ta Pani Mama byla prawdziwa czy placzac i skruszonym glosem proszac o wplaty na konto czy teraz po skradzionym tak cennym lampionie

Ala
12 godzin temu

Do Starucha. Sam zawiń dupsko i szukaj. Co mają strajkujące kobiety do kradzieży lampionu? Puknij się w czachę i zacznij myśleć.

tata aniołka
13 godzin temu

Ten, kto nie stracił dziecka nie zrozumie rodzica po stracie jego bólu, jego żalu, jego reakcji np. na kradzież lampionika.
Czasem warto się zastanowić nim się kogoś skrzywdzi słowem pisanym czy mówionym. Mama straciła swój najcenniejszy skarb. Część jej serca, część jej umarła.

Jak wielki Skarb kryje ten grób wie tylko mama, tata i bóg – i taka jest prawda.

Możecie mnie krytykować za moje słowa i potępiać, hejtować natomiast ja rozumiem uczucia ten Aniołkowej Mamy

Marcin osw
1 dzień temu

Znów widzę minusy mimo że nic złego nie napisałem widzę korniki internetowe siedza i czekają żeby minus dać

Sumienie!
1 dzień temu

Zamiast rozgłosu Mamo! Powinnaś zastanowić się ile ludzi Ci pomogło!Marcelka już nie ma!On teraz potrzebuje spokoju i modlitwy!Zastanów się teraz czy ty nie potrzebujesz pomocy?

JS
1 dzień temu

Kobieto, dziecko straciłaś a nad lampionem rozpaczasz. Jemu to niepotrzebne, chyba tylko dla Twojego snobizmu. Po śmierci dziecka robić aferę z takiej sprawy. Brak słów..

Malinka
1 dzień temu

Być może język nie jest odpowiedni, co niektórzy tu zauważyli jednak ja uważam, że w taki sposób matka tego dziecka przeżywa żałobę i ogromny smutek.
Dość wulgarne, ale jeśli daje ukojenie to uszanujmy to. Nikt z nas nie chciałby być na miejscu tej Pani. Okażmy zrozumienie.

AdamTKMK
1 dzień temu

Jedni kradną,,na wnuczka” a drudzy na cmentarzach.Moj tata jak zmarl to mama dala zrobić wazon bodajże z granitu.Na drugi dzień zniknął.. wtedy mama zamowila taki najzwykleszy z lastrika.. stoi do dzis. Kiedys się życzyło złodziejowi by mu uschly ręce.. dzis juz by umarł itd. Chyba idziemy w złym kierunku.

staruch
1 dzień temu

zginal to trudno,czy wogole tam byl ,czy jakas pomylona baba z piorunem na twarzy znowu robi sensacje,pewnie bedzie pisac ze tydzien pózniej znalazl sie nz powaskach w stolicy,i znowu trajkotanie o byle czym,brak zajecia i choroba psychiczna robi swoje,je,,,,ac zlodzieja,ale od tego jest odpowiednia instytucja zwana policja,zamiast siedziec i pisac kacapoly i lazic na te wasze protesty,to teraz macie zajecie,przeszukac wszystkie cmetarze w okolicy,pogoda sprzyja,mozgi wam sie dotlenia

Beti
1 dzień temu

Wielu z nas przeżyło wielką tragedię pochowania dziecka, jednak “język” komentarza matki dziecka i wylewający się jad zszokował mnie

61
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x