Skradziono lampion z grobu Marcelka

Mama Marcelka poinformowała, że wczoraj między godziną 20:30, a dzisiaj godziną 17 skradziono lampion z miejsca spoczynku Marcelka. Lampion w kolorze złotym postawili mu rodzice. Proszą o zwrócenie uwagi czy gdzieś się taki egzemplarz pojawi.

W lampionie był porcelanowy biały ociekacz, który był kupiony dodatkowo pod świeczkę… gdyby ktoś widział.

Jakim trzeba być gnojem, żeby 4 dni po pochowaniu kraść z miejsca spoczynku dziecka i w ogóle z kogokolwiek miejsca spoczynku ? Nic mnie w życiu już nie zaskoczy, ale mam nadzieje szujo cholerna, że ten lampion stroi Twój dom i patrzysz na niego myśląc, że jesteś największym sku****ynem na świecie! Niech Ci się łapy zaczną kleić do roboty, a nie do kradzieży i to jeszcze z cmentarza! Oby Ci się te łapy spaliły ogniem gnido! 🤬 i mam nadzieje, że dokładnie przyjrzałes się Marcelka zdjęciu, które stało dokładnie obok lampionu i jego uśmiechnięta buzia będzie Cię prześladować do końca Twoich pieprzonych dni!

CZYTAJ  Ukrainka spowodowała kolizję na rondzie (ZDJĘCIA)

63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Madzia
2 lat temu

Cytuje
” Może lepiej ze umarło to dziecko jeśli taka matka miałaby to wychowywać. …Przecież co na ustach to w sercu człowieka,,
Ludzie przestańcie wkoncu gejtowac ta kobietę. Daje sobie rękę uciąć że połowa z was hejterow nawet w połowie nie przeszła tego co ona. Pomyślcie zanim napiszecie i sprawicie przykrość matce która oddala by życie za Marcelka. Jak macie tak pisać to lepiej wogole nie piszcie.. Balonik dla Naszego Rycerza poleci w górę jeszcze nie raz. Ja sama jestem matka i nie wiem czy miałabym tyle siły aby przejść przez to przez co przeszli rodzice Marcelka i jego rodzina. Ludzie jadu was tyle że naprawdę wstyd mi za Was Polaków..

Gość
2 lat temu

Może lepiej ze umarło to dziecko jeśli taka matka miałaby to wychowywać. …Przecież co na ustach to w sercu człowieka

tata aniołka
2 lat temu

mi też ktoś kradł bądź złośliwie zabierał rzeczy z pomniczka i bardzo mnie to wkurzało bulwersowało. Jest to mega denerwujące delikatnie mówiąc. Co prawda nie obrzucałem nikogo „brzydkim słowem” ale było mi bardzo przykro, czułem swego rodzaju rozczarowanie społeczeństwem ale działałem na zasadzie jak ktoś ukradł jedną rzecz to kupowałem dwie w to miejsce. Wiem że może zachowanie nie jest stosowne, nie jest właściwe ale gdzieś ja jako ja to nawet rozumiem.
Ciężki jest to temat jeden zamyka się w sobie i tłumi uczucia w sobie a drugi jest wylewny nad wyraz.

lucka
2 lat temu

Tata aniolka nie bardzo wiem do czego pan nawiazuje co innego jest strata dziecka a zupelnie inna wyzwiska matki dziecka i przeklenstwa z jej strony internecie. Pani Mama za skradziony lampion palila by lapy w ogniu bo tak doslownie napisala nie mowiac o wyrazach jakich uzywala. Zastanawia tylko jedno kiedy ta Pani Mama byla prawdziwa czy placzac i skruszonym glosem proszac o wplaty na konto czy teraz po skradzionym tak cennym lampionie

Ala
2 lat temu

Do Starucha. Sam zawiń dupsko i szukaj. Co mają strajkujące kobiety do kradzieży lampionu? Puknij się w czachę i zacznij myśleć.

tata aniołka
2 lat temu

Ten, kto nie stracił dziecka nie zrozumie rodzica po stracie jego bólu, jego żalu, jego reakcji np. na kradzież lampionika.
Czasem warto się zastanowić nim się kogoś skrzywdzi słowem pisanym czy mówionym. Mama straciła swój najcenniejszy skarb. Część jej serca, część jej umarła.

Jak wielki Skarb kryje ten grób wie tylko mama, tata i bóg – i taka jest prawda.

Możecie mnie krytykować za moje słowa i potępiać, hejtować natomiast ja rozumiem uczucia ten Aniołkowej Mamy

Marcin osw
2 lat temu

Znów widzę minusy mimo że nic złego nie napisałem widzę korniki internetowe siedza i czekają żeby minus dać

Sumienie!
2 lat temu

Zamiast rozgłosu Mamo! Powinnaś zastanowić się ile ludzi Ci pomogło!Marcelka już nie ma!On teraz potrzebuje spokoju i modlitwy!Zastanów się teraz czy ty nie potrzebujesz pomocy?

JS
2 lat temu

Kobieto, dziecko straciłaś a nad lampionem rozpaczasz. Jemu to niepotrzebne, chyba tylko dla Twojego snobizmu. Po śmierci dziecka robić aferę z takiej sprawy. Brak słów..

Malinka
2 lat temu

Być może język nie jest odpowiedni, co niektórzy tu zauważyli jednak ja uważam, że w taki sposób matka tego dziecka przeżywa żałobę i ogromny smutek.
Dość wulgarne, ale jeśli daje ukojenie to uszanujmy to. Nikt z nas nie chciałby być na miejscu tej Pani. Okażmy zrozumienie.

63
0
Napisz co o tym sądziszx