OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolizja autobusu i Mercedesa na Rondzie Bankowym (wideo)

O godzinie 7.40 autobus MZK wjeżdżał na Rondo Bankowe od strony ulicy Wrocławskiej i zamierzał zjechać w ulicę Głogowską. Autobus jechał zewnętrznym pasem. W tym samym czasie kierowca osobowego Mercedesa wjechał na rondo od ulicy Głogowskiej i chciał wyjechać w ulicę Chopina. Wtedy doszło do kolizji.

Kierowca Mercedesa postanowił zjechać z ronda. Mercedes zwolnił, ale nie zatrzymał się. Po chwili doszło do otarcia pomiędzy dwoma pojazdami.

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lord
6 godzin temu

do obe ………..zabłysnąłeś inteligencją, cwaniactwem i chamstwem…..brawo !…..potrafisz podejść do sprawy bardziej merytorycznie ?….dowodziłem właśnie mojej kobiecie, że masz szczyptę rozumu, ale ona twierdzi, że jesteś osłem bez domieszki…..przykra sprawa…sorry…!

Mistrz
18 godzin temu

Właśnie w tym problem że znaki zakazują jazdy z prawego pasa na rondo z głogowskiej i chcąc jechać na Chopina powinno się od razu zajmować prawy pas na rondzie wjeżdżając z głogowskiej(zresztą pasy idealnie to pokazują)

kierowca
1 dzień temu

Autobus wjechał na rondo mając wolny pas ruchu, niczego nie wymusił, mesio jechał na wewnętrznym, więc musiał ustąpić autobusowi, który kręcił zewnętrznym do Głogowskiej, a jemu się nagle zachciało w prawo…

zyg zag
1 dzień temu

Jeżeli nawet autobus wymusił pierwszeństwo to wymusił je wjeżdżając na rondo wiec mercedesem mógł w autobus uderzyć jak autobus wjeżdżał na rondo. Nie rozumiem tych kierowców co wjeżdżają z Glogowskiej na rondo i zmieniają pas na lewy żeby za chwile zmieniać go na prawy, podobnie dzieje sie na rodzie Sybiraków jadący ulica Glogowska i chcą wjechać na most odolanowski tez zmieniają pas na lewy żeby za chwile zmieniać go na prawy. Ten lord to albo nigdy nie był na ty rondzie albo jak był to na nogach bo wątpię żeby posiadał prawo jazdy, prawym pasem mogę sobie cale rondo okrążyć jezeli znaki mi tego nie zakazują, każdy z tego prawego pasa może jechać w ul. Kościuszki albo z powrotem w ul. Wrocławską.

Obe
1 dzień temu

LORD barana sobie kup i rogami kieruj

do lord
1 dzień temu

A czy pan lord zwrócił kiedykolwiek uwagę na znaki poziome na jezdni, z której zjeżdżał autobus?
Bo może wtedy by wiedział, że autobus jechał prawidłowym pasem. Szczególnie, że z innego potem nie daje się zjechać w Zamenhofa.

Ciekawski
1 dzień temu

Ewidentnie widać że kierowca autobusu wymusza pierwszeństwo tylko dlaczego kierowca mercedesa wjeżdżając na rondo z myśla jazdy na wrocławską/Chopina nie zajmuje prawego pasa, tylko wjeżdża na lewy A potem się pcha przed autobus. Jechalby zewnętrznym i problemu by nie było bo w autobus raczej by się nie wbił. Jedynie musiałby schować dumę do kieszeni że autobus mu się wpier…😜😜😜

Maciek
1 dzień temu

Ewidentna wina kierowcy Mercedesa. Zmieniał pas ruchu , więc musi zwrócić uwagę na pojazdy nadjeżdżające z prawej strony.Pan Lord pisze bzury. Gdy np jadę pierwszy raz na takim rondzie to nie musze wiedzieć czy objadę całe rondo czy mniej niż pół , czy więcej.

lord
1 dzień temu

poza tym autobus powinien jechać od samego początku pasem wewnętrznym, ponieważ okrążał rondo więcej niż o połowę…i jak widać po komentarzach mojego uprzedniego wpisu, mniemam i chcę ze śmiałością napisać, że większość ludzi to debile nie znający prawa o ruchu drogowym !

MERR
1 dzień temu

WIDAĆ EWIDENTNA WINE KIEROWCY MERCA

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x