2 auta wypadły z drogi

Udostępnij
Tweet

O poranku doszło do oblodzenia na odcinku trasy Ostrów – Odolanów. Skończyło się to wypadnięciem z drogi dwóch aut osobowych na dwóch końcach lasu przy Topoli. 

W pierwszym przypadku kierowca Citroena wypadł z drogi i skasował znak drogowy (uwaga zakręt). Mężczyźnie nic się nie stało. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję. Chwilę później kilkaset metrów dalej następne auto wypadło z drogi, którym podróżowało kilka osób. Tam również nikomu nic się nie stało.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrowianin chce napisać książkę o homoseksualistach
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
A,B,C,D,E,T
3 lat temu

Dzisiejszego dnia 22 Lutego(jest kalendarzowa i astronomiczna zima), każdy rozsądny i myślący obywatel, spodziewał się, lub zakładał że, mogą być trudne warunki do jazdy przy zmarzniętej ziemi i ociepleniu powietrza(fizyka szkoła podstawowa{szklanka z ciepła wodą włożona do zamrażalnika… efekt oblodzenie i oszronienie szklanki}… na zewnątrz prawie wszystkiego przy gruncie,włącznie z drogami…).Tylko łosie z łodalanowa i łokolic z łopatologiczna inteligencja pędza swoimi super furami za kredyt kupionymi łod sąsiada handlarza-złomiarza-laweciarza, wyklepanymi u Bronka w stodole. W czynie społecznym dbaja o meljoracje i wycinają trawe swoimi kosiarkami i chronią powiat ostrowski przed wiosennymi podtopieniami…

OSW
3 lat temu

Widać moc poniosła, zresztą nie ma się co dziwić rzadko kto byłby wstanie opanować tak wielką moc . . .

Stefan
3 lat temu

Kolejny dzień, kiedy rano było tam lodowisko!! Droga Ostrów – Odolanów jest zapomniana przez drogowców

Pykon
3 lat temu

Gdzie tam szybko takimi Francuzkimi drezynami na wleczonej belce to jedzie jak wóz drabiniasty te jajca poprostu się nie prowadzą

To Ja Złodziej
3 lat temu

No to szacun do dyspozytora że wysłał tylko dwa wozy straży , pogotowie a nie jak wczoraj do miejscowości Konradów . Do wypadku na autostradzie mniej jest zadysponowanie .

RysioTaxiDriver
3 lat temu

Bo jeździć to trzeba umieć. Jak się tam jedzie to na wysokości tego wyciętego lasu jest szron jak cholera. Kto zapi****la jak osioł ten się rozwali na tych koleinach.

Gaśnica Twojego Starego
3 lat temu

Szybcij szybcij bo nima czasu. W p***e i na gaz. Dajesz k***a dajesz. I potem efekty widać. Włączenie myślenia nic nie kosztuje.

7
0
Napisz co o tym sądziszx