Europosłanka odleciała? Chce zakazu reklamy mięsa i nabiału

Kiedy ideologia bierze górę nad rozsądkiem i rozumem robi się bardzo niebezpiecznie. Taka ideologiczna propaganda europosłanki budzi złość. – piszą liderzy Agrounii w odniesieniu do pomysłu wielkopolskiej europosłanki Sylwii Spurek z Lewicy.

Sylwia Spurek postuluje zakaz reklamy i promocji mięsa, jajek i mleka – najlepszych towarów eksportowych polskiej żywności, marki znanej na całym świecie. To jakiś ponury żart? Co następne, delegalizacja schabowego i kontrole naszych talerzy? – odpisał jej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Ocieplenie klimatu jeśli ma miejsce to dzieło kilku międzynarodowych korporacji. Prywatyzowanie tego problemu i zrzucanie go na Nas jest nieodpowiedzialne. Oczywiste jest ludzie potrzebują zwierzęcego, łatwo przyswajalnego białka. Czy mogą żyć bez niego? Pewnie tak, tak samo jak bez europarlamentu i tym podobnych person. Potrzebujemy mięsa go do życia i zdrowia dzieci, osoby starsze My wszyscy!!!! – kontynuowali liderzy Agrounii.

CZYTAJ  Zderzenie audi z fordem (ZDJĘCIA)

63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
1 rok temu

Lewica jest jak szarańcza gdzie usiądzie pustynie pozostawia. Dlatego lewactwo wszelkiej maści ( zielone, czerwone, różowe i te pseudo prawicowe z Nowogrodzkiej) należy zwczać za wszelką cenę.

Ciepłownik
1 rok temu

Pankracy – chyba o sobie piszesz, bo znasz dużo szczegółów.

Radoslav
1 rok temu

Do Pankracy: generując ten swój kretyński komentarz wyemitowałeś stanowczo za dużo CO2.

Jeśli lewicy tak bardzo zależy na planecie, a jednocześnie sami wydychają CO2 i generują metan od zaplecza pierdząc w te swoje EuroStołki to niech dadzą przykład zaczynając od siebie zamiast skazywać innych na głód. Sylwia Skawarek to już naocznie jest przykładem szkodliwości takiej diety.

Pankracy
1 rok temu

W komentarzach cały obraz naszego społeczeństwa. Mam w oczach obraz tych ludzi przed mięsnym, a potem stoły uginające się od tłustej kiełbachy. Gruba matka, tłusty ojciec z kielonkiem w łapie i tłuściutki jak świnka synek na quadzie z Tesco. Widziałem kiedyś co potrafi zjeść świnia. Smród był nie do zniesienia, ale świnki ochoczo zjedzą byle co. A ponoć jesteś tym co jesz.

Wegetarianin
1 rok temu

A ja dziś na kolację chciałem zjeść sałatkę …ale tak na mnie patrzał i tak prosiła. ..nie jedz mnie ja czuję ,mam rodzinę ,dzieci plany na przyszłość. ..no i uległem. Otwarlem drzwi i mówię idź …no porzegnanie pomachała mi listkiem. I pobiegła do swoich. ..teraz myślę czy nie jest jej zimno bo mróz na dworzu ..ahhh. ostały do jedzenia tylko kamienie.

Prawicowiec
1 rok temu

Czy w złodziejskiej lewicy są normalnie ludzie?. Śmie twierdzić, że nie. Albo okradają obywateli podatkami albo mają pomysły z piekła rodem. Podobnie jak przestępczy z Nowogrodzkiej.

Prawicowiec
1 rok temu

Nie chce mi się nawet tego komentować. Powiem tylko, ktoś tą idiotkę wybrał?.

skowyrna Zuza
1 rok temu

Sama nie źre innym chce zakazać! Wredne babsko.

skowyrna Zuza
1 rok temu

Kto ją wybrał kto??????
Wstyd robi !!!!

Jan
1 rok temu

ŻENADA !

63
0
Napisz co o tym sądziszx