Kobieta przeżyła HORROR. Topór przykładał do szyi

Przez 3 miesiące kobieta przeżywała w domu piekło. Mieszkający z nią 28-latek bił ją, dusił i groził, że ją zabije. Podczas jednego z ataków agresji przyłożył jej do szyi toporek i oblał cieczą mówiąc, że ją podpali.

Dramat rozgrywał się na terenie powiatu krotoszyńskiego, gdzie mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Popełniane przestępstwa były dokonywane w ramach recydywy.

Śledczy ustalili, że 28-latek podduszał kobietę do utraty przytomności. Znieważał ją i w grudniu bił pięściami po twarzy.

Z uwagi na konieczność zapewnienia prawidłowego toku postępowania, ale też mając na względzie wyjątkową brutalność w zachowaniu sprawcy prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec tego mężczyzny środka w postaci tymczasowego aresztowania – mówi rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i 28-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego został aresztowany.

POLECANE NEWSY
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AUTO ZŁOM/KASACJA
11 miesięcy temu

Konkubent i jakoś mnie to wcale nie dziwi, po co się kobiety wiążą z takimi elementami niestety nigdy nie zrozumiem, ale podobno „łobuz kocha najbardziej” i na Facebooku taki opis pod zdjęciem ukochanego hah

Slow
11 miesięcy temu

Jak to sie mowi widzialy gały co brały. W końcu wariat kocha najbardziej.

Martyna
11 miesięcy temu

K. Marcin z konarzewa to on

Martyna
11 miesięcy temu

Ten śmieć pięć lat temu poderżnął mi gardło 2 milimetry od tetnicy byłam bita katowana więziona na koniec chciał mnie zabić i podleciał z nożem trafiłam na szpital bo się wykrwawialam na stół chirurgiczny .miał przedstawiony zarzut usiłowania morderstwa sąd okręgowy w Kaliszu przekfalifikowal mu czyn i dostał 3 lata .rok temu wyszedł na wolność minął rok i to samo zrobił innej kobiecie .teraz pra dopodobnie grozi mu 5 lat porażka i szok .za sprzedaż grama zioła dostaniesz więcej porażka .nazywa się jak Marcin i jest z konarzewa gdyby ktoś chciał na przyszłość wiedzieć kogo ma unikać

Jak to jest?
11 miesięcy temu

Takich zjebanych facetów mają przeważnie dobre kobiety,a dobrych facetów mają zazwyczaj kurwiszony

klawisz
11 miesięcy temu

kolejny znany policji recydywista .Sami możecie zobaczyć że wyroki sądu to farsa .Trafi teraz do hotelu i spędzi tam na nasz koszt w ciepełku rok .Wyleczy sobie wątrobę znajdzie na potrzeby programu Boga i wynudzi się za wszystkie czasy , a jak go wypuszczą znów kogoś sponiewiera i wrócić do darmowego domu nabrać sił .

Edek
11 miesięcy temu

Psychotropy robią z człowieka psychopatę 🤙🏼

ksiundz satanista
11 miesięcy temu

Co by nie mówić prawdziwy dumny patriota,szlachcic XI wieku.Żyje z pracy roboli jak ja,jestem z niego dumien.

Adolf
11 miesięcy temu

To zwykły śmieć nie człowiek…Utylizacja takiego śmiecia to wszystko co przychodzi do głowy!

Jan
11 miesięcy temu

Na stos gnojarza

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x