Kobieta przeżyła HORROR. Topór przykładał do szyi

Przez 3 miesiące kobieta przeżywała w domu piekło. Mieszkający z nią 28-latek bił ją, dusił i groził, że ją zabije. Podczas jednego z ataków agresji przyłożył jej do szyi toporek i oblał cieczą mówiąc, że ją podpali.

Dramat rozgrywał się na terenie powiatu krotoszyńskiego, gdzie mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Popełniane przestępstwa były dokonywane w ramach recydywy.

Śledczy ustalili, że 28-latek podduszał kobietę do utraty przytomności. Znieważał ją i w grudniu bił pięściami po twarzy.

Z uwagi na konieczność zapewnienia prawidłowego toku postępowania, ale też mając na względzie wyjątkową brutalność w zachowaniu sprawcy prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec tego mężczyzny środka w postaci tymczasowego aresztowania – mówi rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i 28-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego został aresztowany.

CZYTAJ  Utrudnienia na trasie Ostrów - Kalisz. Zderzenie dwóch aut

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AUTO ZŁOM/KASACJA
1 rok temu

Konkubent i jakoś mnie to wcale nie dziwi, po co się kobiety wiążą z takimi elementami niestety nigdy nie zrozumiem, ale podobno „łobuz kocha najbardziej” i na Facebooku taki opis pod zdjęciem ukochanego hah

Slow
1 rok temu

Jak to sie mowi widzialy gały co brały. W końcu wariat kocha najbardziej.

Martyna
1 rok temu

K. Marcin z konarzewa to on

Martyna
1 rok temu

Ten śmieć pięć lat temu poderżnął mi gardło 2 milimetry od tetnicy byłam bita katowana więziona na koniec chciał mnie zabić i podleciał z nożem trafiłam na szpital bo się wykrwawialam na stół chirurgiczny .miał przedstawiony zarzut usiłowania morderstwa sąd okręgowy w Kaliszu przekfalifikowal mu czyn i dostał 3 lata .rok temu wyszedł na wolność minął rok i to samo zrobił innej kobiecie .teraz pra dopodobnie grozi mu 5 lat porażka i szok .za sprzedaż grama zioła dostaniesz więcej porażka .nazywa się jak Marcin i jest z konarzewa gdyby ktoś chciał na przyszłość wiedzieć kogo ma unikać

Adam
odpowiada  Martyna
3 miesięcy temu

5 lat porażka i szok??? Jak Minister Ziobro chce za rozboje i morderstwa radykalnie podnieść kary, to opozycja głosuje przeciw ponieważ potrzebują elektorat zza krat!!!

Jak to jest?
1 rok temu

Takich zjebanych facetów mają przeważnie dobre kobiety,a dobrych facetów mają zazwyczaj kurwiszony

klawisz
1 rok temu

kolejny znany policji recydywista .Sami możecie zobaczyć że wyroki sądu to farsa .Trafi teraz do hotelu i spędzi tam na nasz koszt w ciepełku rok .Wyleczy sobie wątrobę znajdzie na potrzeby programu Boga i wynudzi się za wszystkie czasy , a jak go wypuszczą znów kogoś sponiewiera i wrócić do darmowego domu nabrać sił .

Edek
1 rok temu

Psychotropy robią z człowieka psychopatę 🤙🏼

ksiundz satanista
1 rok temu

Co by nie mówić prawdziwy dumny patriota,szlachcic XI wieku.Żyje z pracy roboli jak ja,jestem z niego dumien.

Adolf
1 rok temu

To zwykły śmieć nie człowiek…Utylizacja takiego śmiecia to wszystko co przychodzi do głowy!

Jan
1 rok temu

Na stos gnojarza

25
0
Napisz co o tym sądziszx