Wjechał jak dzik w żołędzie – kolizja na Rondzie Bankowym (wideo) aktualizacja

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek doszło do spektakularnej kolizji na Rondzie Bankowym. Dwa auta osobowe wjeżdżały na rondo od strony ulicy Głogowskiej. Prawym pasem jechał Opel Astra, którego kierowca postanowił skręcić w lewo i dlatego włączył kierunkowskaz. Kierowca Citroena jadąc lewym pasem przyspieszył i otarł się o Opla.

Następnie Citroen  nie zwalniając wyjechał z ronda i wpadł na plac przed bankiem. Po drodze skasował znak drogowy.

Sprawcą kolizji jest kierowca Opla. Poszkodowany uważa, że jego samochód tak zjechał, ponieważ został uderzony w przednie prawe koło i w ten sposób „samochód został wytrącony z kierunku jazdy”.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  BMW wjechało do stawu. Poszło na dno (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o

61 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
2 lat temu

Jaki wypadek nie wydarzy się na tym rondzie, zawsze znajdą się idioci którzy będą tworzyć teorie spiskowe, typu próba wyłudzenia 🙂 Oby dwa auta wjeżdżają z impetem na rondo, opel minimalnie z przodu, mimo że ma zamiar skręcać w lewo. To że włączył kierunek w trakcie wjeżdżania na rondo to chyba nie oznacza dla każdego kierowcy jadącego obok że taki baran z opla będzie perfidnie zmieniał pas jazdy. Włączam kierunek, przepuszczam sąsiada i jadę dalej. A że nie mógł się zatrzymać, i jechał jak po szklance, to już kwestia czy było śligo czy nie. Stopy się zapaliły po kontakcie.

61
0
Napisz co o tym sądziszx