Awaria sieci OZC

Ostrowski Zakład Ciepłowniczy poinformował o poważnej awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Piastowskiej i Kopernika. Jak podaje spółka, ze względu na rodzaj i skalę awarii pod względem technicznym, istnieje ryzyko, że jej usunięcie może potrwać do późnych godzin nocnych i nie będzie możliwe przywrócenie dostaw ciepła dziś wieczorem i w nocy z soboty na niedzielę.

Służby techniczne OZC cały czas prowadzą intensywne prace – lokalizują dokładne miejsca, skalę awarii rurociągu oraz prowadzą prace naprawcze, aby taka sytuacja była ostatecznością. Istnieje jednak taka ewentualność, dlatego, na wszelki wypadek, wyposażcie się, proszę, w przenośne elementy do zastępczego ogrzewania mieszkań np. nagrzewnice, dmuchawy, czy promienniki ciepła.

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco m.in. za pośrednictwem profili społecznościowych Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego, Centrum Rozwoju Komunalnego i Urzędu Miejskiego.

Wykaz ulic objętych wyłączeniem:
ul. Piastowska
ul. Kopernika
ul. Kościuszki
ul. Sobieskiego
ul. Partyzancka 31
ul. Głogowska 9
ul. Majdan
ul. Prosta
ul. Wrocławska

Spółka przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Taka sytuacja
3 lat temu

Mylisz się kmiotku. Po pierwsze, grzejniki mamy. Po drugie, nie na wiosnę bo o 12 już grzali. Po trzecie, naucz się czytać nieuku do końca ze zrozumieniem do kiedy miała być usunięta awaria. I po czwarte – zajmij się sobą bo jak ci neta odłączą to stracisz kontakt całkowity ze światem, bo z rzeczywistością to już nie masz. Taka twoja sytuacja.

Lii
3 lat temu

A czy dzisiaj nie kolejna rura na limanowskiego. Wie ktoś coś. Tak słyszałam.

Serek
3 lat temu

Ale zimno na Piastowska

Oddam za darmo
3 lat temu

Komu podrzucić farelkę,gdzie podjechać,komu zimno?

Mieszkaniec Do oszołomów
3 lat temu

Juras, I jak, fajnie? Oraz Przedstaw się – nawet sprawy sobie nie zdajecie jakie bzdury wypisujecie. Każdy z was gdzieś mieszka, chyba że jesteście bezdomnymi z dostępem do internetu. Jeżeli mieszkacie na innym osiedlu – może was dotknąć taka sama awaria. Jeżeli w kamienicy i macie piec kaflowy – możecie podtruć się czadem (niedawno na Kościelnej był taki przypadek). Jeżeli we własnym domu – może piec nawalić i dopiero wydatek, od razu kilka tysięcy. Więc nie wypisujcie bzdur, mordy w kubeł i nie wku…… ludzi.

Budyń
3 lat temu

Przesyłowe .kryzy.liczniki.czujniki pogodowe.remontowe .eksploatacyjne.przesyłowe .rady nadzorcze .zarządy a rur z lat 60 nie ma kto wymienić

Do I jak, fajnie?
3 lat temu

Bezdomnym jest się z wyboru, do zwykłej noclegowni żeby się dostać trzeba być trzeźwym. A te „ciepłe kluchy” jak to nazwałeś całe życie uczciwie pracują żeby mieć dach nad głową i go opłacić. I może jeszcze utrzymują takich życiowych nieudaczników jak ty. Pamiętaj, karma wraca.

27
0
Napisz co o tym sądziszx