Awaria sieci OZC

Ostrowski Zakład Ciepłowniczy poinformował o poważnej awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Piastowskiej i Kopernika. Jak podaje spółka, ze względu na rodzaj i skalę awarii pod względem technicznym, istnieje ryzyko, że jej usunięcie może potrwać do późnych godzin nocnych i nie będzie możliwe przywrócenie dostaw ciepła dziś wieczorem i w nocy z soboty na niedzielę.

Służby techniczne OZC cały czas prowadzą intensywne prace – lokalizują dokładne miejsca, skalę awarii rurociągu oraz prowadzą prace naprawcze, aby taka sytuacja była ostatecznością. Istnieje jednak taka ewentualność, dlatego, na wszelki wypadek, wyposażcie się, proszę, w przenośne elementy do zastępczego ogrzewania mieszkań np. nagrzewnice, dmuchawy, czy promienniki ciepła.

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco m.in. za pośrednictwem profili społecznościowych Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego, Centrum Rozwoju Komunalnego i Urzędu Miejskiego.

Wykaz ulic objętych wyłączeniem:
ul. Piastowska
ul. Kopernika
ul. Kościuszki
ul. Sobieskiego
ul. Partyzancka 31
ul. Głogowska 9
ul. Majdan
ul. Prosta
ul. Wrocławska

Spółka przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Taka sytuacja
3 lat temu

Widać jacy jesteście inteligentni , że nawet grzejnika elekt. gaz. nie macie w domu jako zabezpieczenia w razie zimna. No to teraz osły gorąca herbatka i hyc pod kołderkę , bo awaria dopiero na wiosnę zostanie usunięta.

Stefanek
3 lat temu

Ktosc cos wie mialy byc informacje na bieżąco a oni oczywiscie nie interesuja sie ludzmi bo im w tłuste dupska ciepło grzeje

Lili
3 lat temu

Do Przedstaw sie… pajacu nadal jest w blokach 18st. A poza tym mamy jeszcze prad i gaz ktorymi sie mozemy grzac w dupska nie to co ty na kartonie piszacy z gownianego smartfona.

Do Juras
3 lat temu

Nie wiem skąd się biorą tacy idioci jak ty. Niedowartościowani nieudacznicy potrafiący śmiać się na odległość z czyjegoś nieszczęścia. Założę się że parówo nawet w wojsku nie byłeś boś za głupi na to i w życiu porządnie w tyłek nie dostałeś. Typowy przykład ofermy dokarmianej przez mamusię nie potrafiący samemu sobie radzić.

Mieszko do I jak, fajnie?
3 lat temu

Po pierwsze, nie tutej tylko tutaj analfabeto. Po drugie, jak chcesz buraku zabłysnąć to się wysil bo nawet nie potrafisz podać swojego imienia. Kozak w necie, pi….. w świecie.

Seba
3 lat temu

Do przedstaw się*
Rozumiem, że jesteś bezdomny ale za to ze smartfonem z dostępem do internetu. Wieśniak jesteś i tyle. Przyjdz na miejsce awarii to jak ci wyjebie to będziesz żuł gumę palcami po spotkaniu. To że ty śpisz pod mostem bo ci się całe życie robić nie chce to nie znaczy się że my mamy płacić teraz za tą awarie. Bo to my zapłacimy za to. Nie dość że dodatkowo za prąd bo trzeba sobie załatwić jakiś grzejnik elektryczny to za ubytek ciepłej wody która spierdzieliła w ziemię.

adnan
3 lat temu

”Przedstaw się” hahahah dobry jesteś . Załóż kabaret !

osw
3 lat temu

Następna awaria szykuje się przy żabce przy targu, widoczny dym z parkingu z ziemi.

Obywatel
3 lat temu

Podpiszsie. Chciałes zabłysnąć.? Trzeba było się brokatem posypać.. 😃😂

Blokers
3 lat temu

Wujowa sprawa. Opłaty do góry. Zyski dla zarządu i nagrody +udziałowcy kasowane, a infrastruktura Wuj póki nie wystrzeli to w super kondycji. Jak drogi się pierdL@ to widać. Jak rura w ziemi gnije to nikt nie wie póki nie yebnie. Ozc jako monopolista chyba przysypia i zaliczy serię fuckupów jak veolia w wawce.

27
0
Napisz co o tym sądziszx