Spłonął w ciężarówce. Przyjaciele zbierają dla jego syna

Udostępnij
Tweet

Pod koniec stycznia informowaliśmy o makabrycznym wypadku z udziałem mieszkańca naszego regionu. Łukasz pracował w firmie z siedzibą w powiecie ostrowskim, a na co dzień mieszkał w powiecie jarocińskim. Wracając ciężarówką do Polski wziął udział w makabrycznym wypadku, w wyniku którego spłonął zarówno on jak i kierowca drugiego pojazdu. Przyjaciele zbierają pieniądze na pomoc dla jego syna.

Zrzutka została założona na prośbę kolegów oraz współpracowników Łukasza, którzy solidaryzują się z nami w bólu jaki przyniósł ten tragiczny wypadek i sami poprosili o zorganizowanie takiego numeru konta. Łukasz odszedł z honorem, wykonując swoje obowiązki zawodowe zostawiając żonę i niespełna 4. letniego syna, który poza ciężarówką był całym jego życiem.

Za wszystkie wpłacone kwoty serdecznie dziękujemy. Cała kwota zostanie przekazana na wykształcenie i wprowadzenie w dorosłe życie Łukasza syna, Antka.

https://zrzutka.pl/ykugvf

Kierowcy spłonęli w ciężarówkach

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zginęli w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Lutek od Admin zbiórki
2 lat temu

Niestety wpłaty 12tys nie odnotowałem. Chyba ze z konta na Malediwach i jeszcze płyną….

do Lutek
2 lat temu

jak byś tak na prawdę miał firmę i wpłacił te pieniądze zapewniam cię że byś się tym nie sadził jak dziecko.

Lutek
2 lat temu

Wpłaciłem 12tys zł. Mam firmę to dla mnie spoko

Wdowa
2 lat temu

Szczytna akcja, popieram. Apeluję jednak do młodych mam, kobiet. Trzeba iść do pracy, a nie czekać na przelew od męża. Młoda wdowa nigdy nie dostanie renty po mężu! Trzeba liczyć na siebie. Kobiety! Dzieci do żłobka, wy do prac . Mnie też spotkała tragedia, praca i dobra renta uratowała moje dziecko i mnie. Nikt nie musiał robić zrzutki.

O S W
2 lat temu

Przecież to nie jest nic przymusowe, nie chcesz to nie wpłacasz i zapominasz o temacie, a nie jączysz i piszesz coś byleby tylko coś napisać, żałosne to i tyle.
Kto czuje taką chęć to wpłaca, kto nie to nie i tyle, tak samo z tacą w kościołach, co niektórych tak bardzo to boli haha, ogólnie żal takich ludzi i tyle, a dla rodziny zmarłego serdeczne wyrazy współczucia.

Onyx
2 lat temu

Róbcie dla wszystkich zbiórki którzy na co dzień giną w czasie obowiązków służbowych , bądź w drodze by je wykonywać. O jednych się w portalach rozpisują o drugich nie. Zanim zaczniecie hejt w mym kierunku, wyjaśnij mi tą wybiórczość .

Się pomaga
2 lat temu

Każdy ma prawo do organizacji zbiórki. Nawet kierowcy którzy do biednych się nie zaliczają. Pracują 24h to mają

17
0
Napisz co o tym sądziszx