Mleko się prawie rozlało

Samochód cysterna przewożąc 17 ton mleka wpadł w poślizg na ośnieżonej drodze i zsunął się do rowu. Do zdarzenia doszło w sobotni poranek na trasie Świnków – Mazury na pograniczu powiatów krotoszyńskiego i ostrowskiego. 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8 rano. Do wyciągnięcia cysterny z tarapatów wezwano pomoc drogową. Co ciekawe, po godzinie 12 zadzwonił ktoś pod numer alarmowy. Na miejsce zadysponowano kilka wozów straży pożarnej oraz policję. Strażakom po zorientowaniu się w sytuacji pozostało asekurowanie akcji pomocy drogowej.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do asd
1 rok temu

Miałem niedawno podobnie jadę z 50 km/h (teren zabudowany) za mną jakiś młody chłopak z 18 lat na kaliskich rejestracjach trąbi, bo wyprzedzić nie może w końcu mu się udało i to przed samym przejściem dla pieszych. 5 km dalej stoi na poboczu i ogląda auto, bo przydzwonił w jakiś słupek.

Last edited 1 rok temu by Do asd
Bolo
1 rok temu

Przy okazji mogli sprawdzić zawartość mleka w … mleku. Bo kierowcy „chrzczą” na potęgę 🙂

McJ
1 rok temu

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Franek
1 rok temu

Wszyscy wszystko wiedzą najlepiej I wszyscy wszystko krytykują. Ale nikt nie chciałby znaleść się w takiej sytuacji. To jest przypadek losowy

kk
1 rok temu

asd jak bys jechal 60-70 to bys nie blokowal ruchu i by cie nie musieli wyprzedzac

Pawel
1 rok temu

Nie mogło by do takich zdarzeń mega city ze straży przyjechać??

Mleczarek
1 rok temu

Konfidenci … Szkoda słów , kierowca co winien że mleko buja w cysternie a droga ślizga ? Ręce opadają na tego co zadzwonił , dowalić mu za nieuzasadnione wezwanie … Sam jeżdżę po mleko i ten kto nigdy nie jeździł cysterną nigdy tego nie pojmie bo każdy widzi załadowane tiry które lecą jak szalone a z cieczą to zupełnie inna bajka

Chyba dziś jest 31.01.2021 godzina 9:27
1 rok temu

Dobrze rozumuje w niedziele z rana: Po co ktoś dzwoni na nr alarmowy jak pomoc drogowa na miejscu i cysterna prawie wyciągnięta z rowu?

do Zelek
1 rok temu

Śnieg jest nie widać 🙂

Mirek
1 rok temu

Droga powinna być odśnieżania i posypaną, a nie zawsze kierowca winny…

14
0
Napisz co o tym sądziszx