Znamy nowego wojewodę

Wojewodą Wielkopolski został mianowany dotychczasowy dyrektor wielkopolskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Michał Zieliński.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czesław
1 rok temu

Wojewoda powinien być wybierany przez Wielkopolan, a nie kukła z teczki w stylu minionej epoki, musimy to zmienić, najpierw edukacja potem demokracja teraz niestety odkrycia towarzyskie.

ostrowskie
1 rok temu

czytam – i mam wrażenie,ze piszą tutaj sami zainteresowani – plują na wyborców, komentują niezbyt pochlebne komentarze itp. Wywalili na pysk wiec siadaj na d/….. i szukaj roboty. wyciągaj partyjne wnioski. zrezygnuj z partii. Jak latałeś z chorągiewkami , pączkami po giełdach, rynkach to co myślałeś matole,ze to wieczne . teraz siedzisz na kicie jeden czy jedna i płacz.. Takie życie.

Mieszkaniec
1 rok temu

,Przedszkolanek to przedszkolanek ale jaką miał charyzmą latać z choragiewkami po mieście, ja się nie dziwię co podpisał, przecież nie o to chodziło co podpisał ,sam mógł nie wiedzieć co podpisuje,istotne jest to na czyje polecenie.

Do Ostrowianina
1 rok temu

Wiecznie wam się coś nie podoba, pluliście na Mikołajczyka, i pomijająć czy był tam jakiś przekręt czy nie, nie ma go odwołany jest a wy wiecznie do tego wracacie, co za śmieszne miasto, pochodzę stąd , ale otwarcie, Odolanów i Kalisz Was niszczy i doskonale o tym wiecie, wezcie, Matecką na wojewode, pewnie sobie super poradzi pija,,,,,,,,,,,,,,,,,yna, wybrana tylko dlatego żeby zrobić na złość, wogóle nic nie robi nigdzie jej nie widać żałosne, innych ludzi już nie macie na poziomie, chyba nie, aby potraficie pluć na innych niech każdy patrzy na siebie i na swój grajdołek, miłej soboty:)

M43
1 rok temu

Kolejny o wątpliwej kompetencji?

Kaolo
1 rok temu

do mariaono Nie chcę cię martwić, ale jakby z twoją wielkopolskością było wszystko w 100% porządku to nigdy nie użyłbyś wyrażenia „na wschód od Wisły”, bo z wielkopolskiego punktu i widzenia rzeka ta nigdy nie była jakąkolwiek granicą cywilizacyjną.
Jeśli już to granicę taką stanowiła Prosna ;P

Janek
1 rok temu

Szkoda, że Mikołajczyk nie jest już Wojewodą… byl naprawdę super na tym stanowisku.

Kaja
1 rok temu

Łukasz dyrektor zapchaj dziura

Ostrowianin
1 rok temu

Cały Ostów się zastanawia czy poprzedni wojewoda wydał zgodę na polecenie Jarka i odwołanie to przykrywka. Czy też Jarek o niczym nie widział i Łukasz zrobił PiS w bambuko? Ale byłby numer. Ta zgoda to jak wyrok trybunału, nie do odwołania.

mariano
1 rok temu

Wojewodą Wielkopolski może zostać tylko Wielkopolanin krew z krwi jeśli nie jest – to nic z tego nie będzie , człowiek urodzony na wschód od Wisły nigdy nie zrozumie Wielkopolski zrobi więcej szkody jak pożytku !!!

12
0
Napisz co o tym sądziszx