Druga restauracja otwiera się w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

Druga restauracja w Ostrowie Wlkp. otwiera się podczas ogłoszonej pandemii koronawirusa i wbrew kontrowersyjnemu rozporządzeniu zakazującemu stacjonarną działalność tego typu lokali. Nowy obiekt na kulinarnej mapie Ostrowa otworzył się jeden dzień przed wprowadzeniem wytycznych Rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Drodzy Goście, wielu z Was którzy nas znają wiedzą w jak kiepskim czasie postanowiliśmy dzielić się z Wami naszą pasją.
Dla tych którzy nas nie znają:
swoją irlandzką przygodę rozpoczęliśmy w ubiegłym roku, dokładnie 12 marca. Niestety okrutny policzek na start, gdyż rząd wprowadził obostrzenia w związku z pierwszą falą COVID19. Działaliśmy tylko JEDEN DZIEŃ. Niestety 3 miesiące minęły zanim mogliśmy się z Wami poznać, 18 maja wróciliśmy, niestety nie na długo, gdyż w połowie października ponownie musieliśmy zamknąć nasze drzwi dla Was.

Tarcze o których tak hucznie opowiada rząd, dla nas są fikcją. Przez to, że rozpoczęliśmy działalność w marcu 2020 r. nie możemy wykazać spadku obrotów w porównaniu do roku 2019.
Lockdown wywrócił nasze życie do góry nogami, ale to miejsce to nasza przyszłość, nasze marzenia i nasza pasja.
Nadeszła jednak ta chwila, w której mówimy: mamy dosyć. Też chcemy normalnie żyć, tak my, jak i nasi pracownicy.

‼️ Dlatego od piątku 29/01/2021 godzina 16:00 oficjalnie nasze drzwi zostaną dla Was otwarte. ‼️
#otwieraMY

BLACK DAVE Restaurant zrobił pierwszy krok, teraz czas na nas! #wpierajmypolskagastronomie ❤

☢️Ze swojej strony gwarantujemy zachowanie pełnego reżimu sanitarnego:
– zwiększamy dystans między stolikami;
– ograniczamy liczbę osób mogących przebywać w lokalu;
– dezynfekujemy stoliki po każdej osobie;
– cała ekipa nosi maseczki;
– mierzymy temperaturę każdemu pracownikowi, który rozpoczyna swoją zmianę;
szklanki, sztućce, talerze są każdorazowo wyparzane.

☢️Was również drodzy Goście prosimy o przestrzeganie obostrzeń.
– przy wejściu do restauracji prosimy o dezynfekcję rąk;
– maseczki ściągamy tylko przy stoliku;
– zachowujemy dystans w stosunku do innych;
– po wejściu do restauracji zajmijcie miejsce wyznaczone przez kelnera.

❤ Bardzo prosimy o udostępnianie naszego postu! ❤
❤ Bez Was sobie nie poradzimy! ❤

☎️Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolików:
☎️575 580 100

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pijany rolnik narozrabiał
Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
3 lat temu

Panie prawda, skończ Pan te swoje nazistowskie wypowiedzi. Od Hitlera dostał byś krysz żelazny za tą głupkowatą propagandę !!! Gdzie takie młoty się wylęgają.

Prawda
3 lat temu

Cóż, Polska uratowała najwięcej Żydów bo miała największą ich populację w całej Europie. Najwięcej Żydów per capita uratowali Holendrzy.

mundurowy
3 lat temu

A Pancerni też przyjadą na otwarcie ?

Do Prawda
3 lat temu

Żałosny czlowieczku, co ty za bzdety wypisujesz? Polacy najwięcej Żydów uratowali wśród wszystkich narodów świata, jako jedyny kraj (będący pod okupacją!) założyli Żegotę, a sami za to byli mordowani. A po wojnie najwięcej wyroków śmierci dla AK kto wydał? Sędziowie pochodzenia żydowskiego, bo Polscy byli w większości straceni w Katyniu! Nie wiem gdzie uczyłeś się historii, chyba w Korei Północnej. I tam jest Twoje miejsce.

Daro
3 lat temu

Wer,, masz racje. Niemcy to złodziejski kraj i samych chamów !!! A Ci co helmutom wchodzą w dupę to może oznaczać jedno, nie są z krwi kości Polakami. To mieszańce, kundle bez narodowości, ale to nie ich wina, im to przekazali rodzice a rodzicom ich rodzice. Także tymi pajacami nie ma co się przejmować,,,, zwykłe łachudry na wygnaniu od pokoleń.

Wer
3 lat temu

Ania następna co liżę tyłek Niemcom, w czasie II wojny nakradli tyle że przez najbliższe 100 lat mogą tymi swoimi tłustymi dupami leżeć i śmiać się wszystkim prosto w twarz

do Mirek
3 lat temu

Zastanów się i nie porównuj Polski do Niemiec! Niemcy, Holandia, Austria i pozostałe kraje są na tyle bogate, że stać ich na całkowity lockdown na wiele miesięcy. Czy Polskę na to stać? Większość małych i średnich firm w tym czasie upadnie , a wiele już zwinęło interes. To pomyśl trochę i głupot nie wypisuj porównując Niemcy do Polski. Im jest na rękę przetrzymać lockdown i za bezcen za grosze kupią upadłe firmy. Nie było tego już wcześniej w historii? A chcesz innych pouczać o przepisach?

Daro
3 lat temu

Panie prawda,,,,, tylko psychiatra Ci pomorze, albo nie, już za późno !!!!!!!!!!!!!!

Daro
3 lat temu

Pnie PRAWDA, Pan to już kompletnie zdurnia_ !!! Po pierwsze, w marketach, przychodniach, drogeriach lub wielu zakładach pracy jest kontakt 100razy większy niż był by w restauracji, piszesz człowieku bzdury !!! Dobrobyt ? jaki dobrobyt ? kto ma zapłacić rachunki, czynsze, kredyty itp, Ty czy może z tarczy ochronnej która jest dofinansowywana dla całego sektora zamkniętego. Ale największą głupotą jest pisać że więcej żydów zginęło przez Polaków niż zostało ocalonych. Kim Ty jesteś ? bo na pewno nie po matce i ojcu Polaku. Taki debilizm i ubliżanie na własnych rodaków nie napisał by normalny POLAK,,,, a jedynie mieszaniec po matce Niemce i ojcu Japończyku z dodatkiem Włoch. Historyk się znalazł, a nie wie że żydzi sprzedawali wszystkich w tym sami siebie a w obozach byli poganiaczami. Ogarnij się, albo wyprowadź się helmutów, oni już Ci przypomną gdzie jest Twoje miejsce.

39
0
Napisz co o tym sądziszx