OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 26.01.2021

We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 604 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 442 nowych przypadki zakażenia. W Polsce 39 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 225 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 3 (zakażenia) i 0 (zgony)
powiat kaliski 1 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 0 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 10 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 10 (zakażenia) i 0 (zgony)

Powiat ostrowski:

Liczba zakażonych: 11

W Polsce wykonano 42,6 tysiąca testów.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do ,,bra k słów,,
29 dni temu

No i dobrze ! Bo te rozwydrzone,opętane demokracją i poczuciem nieograniczonej wolności społeczeństwa – trzeba wreszcie spacyfikować.To nie pandemia a upadek demokracji,gdzie grabieży sklepów,niszczeniu mienia prywatnego i społecznego,podczas protestów – to tylko totalitaryzm,obojętnie w jakie formie,opanuje i weźmie za mordę. Bo bezkarność w imię wolności,to teroryzm. Pacyfikacja wszelkimi środkami niezbędna, aby poństwo,nie stało się bezwolne ! Dlatego Chiny rosną w potęgę a Ameryka i inne krane sprzątają i naprawiajalaq zniszczenia po burdach. A czy to spowoduje totalitaryzm oparty na reżimie siłowym,finansowym,
wykorzystaniem pandemi itp. to obojętne.Gawiedź i tłuszcza musi znać siłę wladzy a.nie obrzucać bezkarnie kamieniami. .

IZA
29 dni temu

Marlena bój się Boga! Jutro będziesz stara naprawdę jutro.To tylko czas, krótki czas.

brak słów
29 dni temu

Szykuje się nam nowa forma totalitaryzmu – totalitaryzm pandemiczny !! Swiatem będzie rządzić Rasa Nadludzi czyli różne Muski, Zuckerbergi, Bezosy i Briny ! W ich imieniu państwami będą administrować politycy – urzędnicy i lekarze a porządku pilnować policja i mass media ! A reszta czyli 99.9% społeczeństwa to będzie “okresowo wyszczepiana populacja” , która okresowo też będzie pracować !WAKE UP ! ERWACHE ! POBUDKA !

Kaśka
29 dni temu

Tak dla przypomnienia w 2020 na COV na świcie zmarło 2 miliony ludzi !!!
Ale na nowotwory zmarło 9 milionów !!!
To dla tych COVidian którym odebrało rozum i logiczne myślenie.
Jak tak dalej się świat skupi na tej grypie nowej to w 2021 będzie tych zmarłych na nowotwory raz tyle, bo w końcu teraz już nie ma innych chorób tylko Covid.

Andrzej Płócienik
29 dni temu

Według mojego modelu który stworzyłem siedząc na klopie to teraz czeka nas huczna Wielkanoc, masa wesel i różnego rodzaju imprez, wykorzystanie bonu turystycznego na wakacje a później na jesień sianie propagandy, że zbliża się 4 czy może 5 fala super vairusa i ponowne niszczenie przedsiębiorców jak i całej gospodarki.

zbyszek k.
29 dni temu

A od kiedy wprowadza PIS da kagańce na mordę. Cała EU już śmiga w 2. Choć w Ostrowie już widać ludzi z dwiema maseczkami na gębie.

zbyszek k.
29 dni temu

A od kiedy wprowadza PIS da kagańce na mordę. Cała EU już śmiga w 2. Choć w Ostrowie już widać ludzi z dwiema maseczkami na gębie.

Mały
29 dni temu

A kiedy zapowiadany COV21. Czy te mutacje to właśnie COV21, czy nadal czekamy na oficjalne info.,

marlena
29 dni temu

Też uważam, że osobom 70+ powinno się podawać raczej pavulon niż szczepionkę przeciwko COVID-19. Szczepionkę w I kolejności należy dać lekarzom, nauczycielom i strażakom, ludziom niezbędnym dla funkcjonowania kraju. COVID-19 jest super, ma szansę ograniczyć populację ludzi. Przyroda odetchnie trochę.

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x