OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skazany za rozjechanie psa zapowiada, że krew się będzie lała

– Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia – tymi słowami Rafał B. komentuje wyższy wyrok sądu za przejechanie żywego psa. Grozi też przedstawicielkom fundacji Oleśnickie Bidy. Portal MojaOlesnica.pl dotarł do nagrań z udziałem skazanego, który wciąż przebywa na wolności.

Celowo przejechał psa samochodem. Wszystko nagrał i umieścił w sieci

Rafał B. z Nowego Dworu w gminie Syców był podejrzany o bestialskie rozjechanie psa na Śląsku. Zdaniem prokuratury, Rafał B. jadąc służbowym samochodem celowo przejechał żywego czworonoga. Całość nagrał telefonem i zamieścił w Internecie. Zdarzenie miało miejsce na Śląsku w 2019 roku. Rafałowi B.

Sąd Rejonowy w Myszkowie najpierw rozpatrzył sprawę bez udziału stron i wymierzył mu karę dwóch lat ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne, nawiązkę na rzecz Fundacji OTOZ “Animals” w wysokości 10 tys. zł, zakaz posiadania zwierząt na okres 10 lat oraz obciążył kosztami procesu.

Wyższy wyrok dla Rafała B.

Fundacja Oleśnickie Bidy, będąca jednym z oskarżycieli posiłkowych w tej sprawie, odwołała się od tego werdyktu i domagała się pięciu lat pozbawienia wolności dla B., co jest maksymalnym wymiarem kary przewidzianym w polskim prawie.

W lipcu zeszłego zapadł nieprawomocny wyrok – dwa lata bezwzględnego pozbawienia wolności, 15-letni zakaz posiadania zwierząt, 10 tys. złotych nawiązki dla Oleśnickich Bid i zwrot kosztów postępowania. Dokładnie tydzień temu w Sąd Okręgowy w Częstochowie wydał prawomocny wyrok, podwyższający karę pozbawienia wolności do czterech lat i trzech miesięcy.

Skazany zabrał głos. Groźby i wyzwiska

Portal MojaOlesnica.pl dotarł do nagrań, które B. umieścił w mediach społecznościowych. Nie jest zadowolony z orzeczenia sądu. – Nie ukrywam, że wyrok trochę mnie je**** – mówi i żali się, że miał zakładać firmę transportową.

Uznał też, że wyrok jest “trochę chu***” i groził, że kogoś “do***** na sztywno”. Werdykt podwyższający karę skomentował jako “nieuczciwy”. Pierwszą sentencję, skazującą go tylko na prace społeczne uznał za “pic na wodę”, drugi zaś za “w miarę uczciwą”.

– Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia – zapowiedział Rafał B. Powiedział też, że “każdy kto jego zna, wie, że żadnej sprawy nie odpuszcza”. Ma nadzieję, iż “uczciwość weźmie górę”.

Przy okazji zwyzywał przedstawicielki organizacji, które walczyły o sprawiedliwość przed sądem. Używając wulgaryzmów opisał czynności seksualne, jakie miałyby dla niego wykonywać. Natomiast wymienionemu z imienia i nazwiska policjantowi zarzucił “podkładanie zeznań”.

Otrzymane materiały kończą się ujęciem smartfona skierowanym na deskę rozdzielczą samochodu. Licznik pokazywał, że pojazd poruszał się z prędkością około 200 kilometrów na godzinę. W tle słychać głos Rafała B. – Co sądzicie, jakbym przy takiej prędkości psa przy*****, co by z niego zostało? Jakąś kamerę trzeba mieć do tego, żeby do dobrze uchwyciła – komentował.

Skazany już wkrótce będzie musiał stawić się w zakładzie karnym w celu odbycia kary, ale póki co przebywa na wolności. Jak tym razem, w przypadku kolejnych gróźb i wyzwisk, postąpią organy ścigania? Do sprawy jeszcze wrócimy.

54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wsiór jeździ VW
3 miesięcy temu

dobrze , że mu się ten golf czy tam inny 20 letni passat nie rozleciał przy tej prędkości hah

OSW
3 miesięcy temu

Nie do więzienia, ale bardziej do psychiatryka zamknąć.

dog
3 miesięcy temu

Definicja słowa “psychopata”.

pierwyj sort
3 miesięcy temu

Brawo prawdziwy patriota,pierwyj sort

Sss
3 miesięcy temu

Poczekajcie trafi w koncu na kogos kto mu ten krzywy ryj rozwali to tylko kwestia czasu. Jeszcze bedzie kwiczal i sral pod siebie pajac.

Pieseł
3 miesięcy temu

Ty Andrzejku jesteś chory.

Seba
3 miesięcy temu

Kolega będzie miał więcej chyba do odsiadki. Już jest wniosek w sądzie za groźby w kierunku fundacji Oleśnickie Bidy. Jeszcze jednego nie zaczął odsiadywać, a już znowu będzie stawał przed sądem. Mogą mu troszkę przy klepać jak dojdzie do sprawy, a napewno dojdzie.

Seba
3 miesięcy temu

Będziesz traktowany jak pedofil, oj smaroj dupsko cwelu

Xxx
3 miesięcy temu

Krew to sie będzie lala z jego dupy jak go przecwela na leduchowskiego cynk juz tam poszedł

arni
3 miesięcy temu

dajcie adres lub jakis namiar na tego cepa

54
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x