OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

“Nasz nowy dom” remontuje w regionie

Ekipa z programu “Nasz nowy dom” zawitała do podkaliskiej miejscowości, gdzie spełniają życzenie posiadania wyremontowanego domu. Może być to początek nowego, lepszego życia. W programie przedstawiane są historie normalnych rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Na czas remontu rodzina jest najczęściej umieszczana w hotelu. 
Prowadząca program Katarzyna Dowbor w otoczeniu architekta, kierownika budowy realizują remont domów czy mieszkań. Tym razem ekipa działa pod Kaliszem, a efekty ich pracy obejrzymy w wiosennej ramówce Polsatu.
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Darmowy remont , widły sąsiada w pakiecie
1 miesiąc temu

Sąsiedzi j tak ich zagryza z zazdrości taka jest prawdziwa katolicka polandia zwana polin😁😁😁😁

Dakowski sekol
1 miesiąc temu

Ja też nie mam w domu kibla.

Bartolini
1 miesiąc temu

program tragedia…..na końcu ta ruda czeka aż ją będą po nogach całować…a ta baba tylko na tym programie kasiorę czepie…bo gdzie indziej jej nie widać…a na końcu słynne zdanie….teraz dołożę coś od siebie…ha ha…tylko za kasę sponsora….

BobBudowniczy
1 miesiąc temu

Przywalą kapuche jak geslerka. Reklama i remonty nie są za frajer. Frajer ten co łyka, że to tacy wspaniałomyślni ludzie w tej tv. Liczy się oglądalność i reklamy, a nie ludzie.

Łopata
1 miesiąc temu

Te remonty to jedna wielka ściema , sam musisz sobie załatwiać sponsora , bo inaczej gówno Ci zrobią. Tv kłamie to wcale tak nie wygląda. Nie znajdziesz sponsora to nic Ci nie wyremontują.

wujek
1 miesiąc temu

gdzie sie odbywa ten remont?

zbychu
1 miesiąc temu

w jakiej konkretnie miejscowości remontują?

manipulacja
1 miesiąc temu

Ile ludzi starszych schorowanych biednych potrzebuje takiej pomocy ciekawe kto wybiera osoby do tego programu bo czasami to są ludzie w sile wieku , którzy powinni sobie sami radzić wielka niesprawiedliwość i tyle

Ewka
1 miesiąc temu

Super!! Wspaniały program👍🙂

arek
1 miesiąc temu

Super Pani Dowbor robi dobra robote, ekipa super. Widać sa zgrani .Kasa jest to sie robi , remonty.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x