OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Skutki uboczne covidowej szczepionki m.in. u lekarzy

Medycy pracujący w ostrowskim szpitalu przyjmują drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Z uzyskanych nieoficjalnie informacji wynika, że co najmniej kilkoro z nich odnotowało znaczny wzrost temperatury od 38 do nawet 40 stopni Celsjusza. Temperatura zanikała w drugiej dobie.

Wielu z medyków uskarżało się także na ból ręki. Powstaje pytanie o bezpieczeństwo szczepionki pod względem seniorów, którzy mogą sobie nie poradzić z tak wysoką temperaturą. Dodatkowymi objawami są tzw. typowe dla COVID-19 czyli łamanie w kościach, ogólne osłabienie.

Dla przykładu w Norwegii bezpośrednio po szczepionce zmarło 29 osób.

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawicowiec
1 miesiąc temu

Wolność tz prawo wyboru. Dyktatura to obecny rząd. . Czyli co dzisiaj mamy? Każdy niech sobie odpowie.

Prawicowiec
1 miesiąc temu

Na szczęście mam trochę oleu w głowie bo pije wino i jem siemię. Rozum mi mówi że tz szczepionka to nie szczepionka tylko biznes określonej grupy ludzi. Nie istotne jakie skutki będą uboczne bo kasa się liczy. I tu dochodzimy do konkluzji. Kto największy robi interes na szerzeniu strachu i ograniczanie prawa obywatelskiego?

Paweł
1 miesiąc temu

Do McJ
Szczepionka to nie spreparowany wirus tylko m RNA wirusa, pochodzące z jego DNA. Czyli pewnego rodzaju ,,notatka,, nakazującą organizmowi produkcję przeciwciał. Następnym razem i Ty się doedukuj…

Wojtek
1 miesiąc temu

No cóż, straceńców nie brakuje i szczepią się zastraszeni lub furjaci. Ja tego nie zrobię.

Low
1 miesiąc temu

Widać w komentarzach już efekty propagandy,segregacji społecznej.Zwolennicy szczepień opluwają przeciwników bądź niezdecydowanych.Ci pierwsi czują się mądrzejsi 😂 jeśli się nie zaszczepie będę przez nich nazywany foliarzem,plaskoziemcem,idiotą?Co za poziom

Tomasz
1 miesiąc temu

Taka ciekawostka…

Były Dyrektor Pfizera Ostrzega Przed Szczepionką! Może Powodować Bezpłodność!
https://www.youtube.com/watch?v=cekI800C5uE

Do McJ
1 miesiąc temu

Odkryłeś Amerykę czy może San Eskobar? Piszesz do kogoś jak naukowiec który jako jedyny uczęszczał na zajęcia. Chyba byłeś lizusem i kujonem przez to kompleksik bo nikt cię nie lubił. A nie dziw się ludziom że są sceptyczni bo boją się NOP i to nie po miesiącu tylko o wiele później, czego się spodziewać po szczepionce zrobionej na szybko w niecały rok?

Haha
1 miesiąc temu

Proponuje zmienić tytuł artykułu “Bolała ich ręka bo przyjęli drugą dawkę”
https://parenting.pl/obrzek-po-szczepieniu

BiałyAnioł
1 miesiąc temu

Szczepionka na COVID-19 , czyli “Powrót dr. Mengele” . Czy damy sie dobrowolnie wprowadzić za bramy Auschwitz ?

McJ
1 miesiąc temu

Sami uczeni w komentarzach, a widać że większość nawet nie wie, że szczepionka to nic innego jak preparat, który ma imitować infekcję i powodować naturalną odporność mającą pomóc przy ‘prawdziwym’ zarażeniu. Stąd u szczepionych ta gorączka – organizm walczy ze spreparowanym wirusem, przez co przy późniejszym zarażeniu będzie odporniejszy.
Gdy zamiast na biologię, chodziło się na wagary palić szlugi za śmietnikiem – to później widać takich ‘znafcóf’ medycyny jak ‘myślący’ czy ‘Do Paulina’. Nic tylko czapeczki foliowe na głowę i rzucać kamieniami w maszty 5G.

40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x