Młody chłopak wszedł pod pociąg

24-letni chłopak wtargnął pod pociąg na trasie Ostrów Wlkp. – Pleszew. Do tragedii doszło w sobotni wieczór około godziny 19 w miejscowości Taczanów. Maszynista nie był w stanie zatrzymać pociągu i uniknąć tragicznego w skutkach zdarzenia. Pociąg był relacji Poznań – Kalisz.

Maszynista zrelacjonował, że 24-latek wtargnął prosto na tory zza betonowego słupka. Poniósł śmierć na miejscu. Był mieszkańcem gm. Pleszew.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysztof
3 lat temu

młody chłopak!!!!!!!! 24 lata; kiedy byłby starym chłopakiem, po 60.???????????????

Znajomy
3 lat temu

Paweł dlaczego to zrobiłeś

JP
3 lat temu

No i dobrze zrobił. Zwiększona liczba samobójstw w ostatnim czasie to wskazówka dla rządu że czas zalegalizować eutanazję i to nie tylko dla ludzi nieuleczalnie chorych. Każdy powinien móc decydować kiedy chce odejść a przyjęcie trucizny ze strzykawki jest bardziej humanitarne i powoduje mniej utrudnień niż taki skok pod pociąg.

vvv
3 lat temu

do Ijk widać ,że pociągi znasz ze zdjęć „stockowych ” skoro nie zrozumiałeś przekazu. Żeby go zrozumieć polecam pojechać do Poznania. Zobaczyć na dworcu głównym PKP jakie pociągi jeżdżą po Wielkopolsce . Później wsiąść do pociągu relacji Poznań – Łódź ( szczególnie latem) , wtedy zrozumiesz przekaz

Ijk
3 lat temu

Użytkowniku vvv, Darty nie jeżdżą na odcinku Poznań – Ostrów, zdjęcie jest stockowe, ale tak to jest jak wypowiadają się specjaliści z jadem w sobie

15
0
Napisz co o tym sądziszx