Ostrowianin wykorzystywał 8-latkę. Czy wyrok jest sprawiedliwy?

43-letni ostrowianin przez ponad rok krzywdził 8-letnią córkę jej znajomej. Najbliższe 7 lat spędzi w więzieniu, gdzie będzie poddawany terapii. Taki wyrok zapadł przed kaliskim sądem.

Sprawa wyszła na jaw w kwietniu 2020 roku. Udowodniono mężczyźnie, że od lutego 2019 roku seksualnie wykorzystywał dziewczynkę. Postanowiono go aresztować do czasu zapadnięcia wyroku. 43-latek nie przyznał się do winy. Zbadali go biegli psychiatrzy i seksuologowie. Wydali opinię, że w chwili zdarzeń wiedział co robi dziecku.

Sąd zakazał przez okres 5 lat kontaktowania się z ofiarą i zbliżania się na mniej niż 50 metrów od niej. Przez pięć lat nie może pracować z dziećmi. Przed zakończeniem odbywania kary więzienia, sprawca zostanie ponownie przebadany i w razie konieczności terapia będzie kontynuowana poza murami więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

CZYTAJ  Wyłączą ciepłą wodę

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paranoja
2 lat temu

Dobre, 5 lat zakazu kontaktowania i zbliżania się do ofiary, a 7 w więzieniu. To jak wyjdzie, będzie mógł robić to robił. A przynajmniej zbliżać się do dziewczyny i powodować że znowu będzie miała traumę. Dożywotni zakaz kontaktowania i zbliżania się. To miałoby sens.

ooo
2 lat temu

Jaki miał zawód?

Gimbo
2 lat temu

Szkoda że to nie Klecha tylko od Was bo Redaktorek z TVN miał już temat do Filmu

Ostrów.
2 lat temu

Cóż to za cudowną terapię wymyślono,że za 7 lat już nie będzie pedofilem ? Może tą metodą będzie można również zmieniać orientację seksualną. Co za bzdura.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Ostrów.
XXX
2 lat temu

Wyrok nie jest sprawiedliwy. Powinien dostać 10 – 12 lat.

Brawo Sąd
2 lat temu

Jeden mądry wyrok. Terapia dla człowieka chorego

Do Daniel
2 lat temu

Tobie już dawno dupa pękła

Do Olo
2 lat temu

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

Olo
2 lat temu

Dojadą cię K**wo

Nikt
2 lat temu

A gdzie jest ten mistrz. Z sadowia co jak jego panna rodziła to nie wezwał karetki i dziecko zmarło? Pewnie go przenieśli na inną parafia gdzieś w polin

28
0
Napisz co o tym sądziszx