OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 11.01.2021

W poniedziałkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 622 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 446 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 10 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 65 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 3 (zakażenia) i 0 (zgony)
powiat kaliski 2 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 2 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 7 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 5 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrowski 8 (zakażenia), 0 (zgony)

Minionej doby wykonano 26,1 tys. testów.

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NWO POLSKA.
6 dni temu

COV 503.V2 już w Polin. Dziś oficjalnie w mediach dostaniecie informację.
Zapraszamy do szczepień to wasze wybawienie.

Do senuoir - logicznie.
7 dni temu

Nie gówno prawda a prawda ! Knajp,pubów nie otworzysz i tego wszystkiego co wymieniłem. PiS wybory na pewno przegra,TVP nie będzie a ta,, machina co ruszyła ,, nadal będzie działać,Ciebie nadal uziemni a senior na działce. Najwyżej maskę możesz nie nosić i siedzieć przed komputerem, aż dostaniesz hemoroidów – bo nie będziesz miał gdzie wyjść do lokali rozrywkowych. A wulgaryzmy na mie nie działają, oznaka że się wkurzasz ! Niewolniku własnej teorii !

DO Do senuoir - logicznie.
7 dni temu

Gówno prawda mam wyj,,,e na PISowikie straszenie, robię swoje i chuj im do tego !

Do senuoir
7 dni temu

Senuoir to taki typowy wyborca PIS. Od rana do wieczora patrzy w TVPIS i słucha tych bredni. Od marca siedzi w domu i grzecznie słucha rozkazy. kazali zjeść bu mu kopę to by zjadł. na***rdala od rana do wieczora w masce, wylał hektolitry płynów do dezynfekcji. I siedzi non top w domu bo zaraza. Teraz czeka na szczepionkę i nie może się zdecydować która. Może weźmie wszystkie naraz. Mimo, że się wyszzcepi nadal będzie się bał, bo mózg zjadała mu TVPISowska TV i media.
Jednym słowem frajer.

Do senuoir - logicznie.
7 dni temu

Koleś ale walnąłeś bobla ! Przecież to takich jak Ty,najwięcej dociska ta machina co ruszyła,jak to napisałeś. Senior żył w dobrych czasach i zostało mu mniej życia,kilka,kilkanaście lat. A Ty,kilkadziesiąt lat,maseczka na facjatę, zamknięte co pewien okres knajpy,puby, siłownie, baseny,dyskoteki,zawody bez kibiców,ośrodki wczasowe itp. Zamknięte granice na wyjazdy,lockduany w krajach,Anglia,,Niemcy itp. Senior najmniej z tego korzysta. Strzeliłeś sobie w kolano bezmózgowcu. Ha,ha,ha ! Niewolniku !

Do Senuior.
7 dni temu

Idź się kur.a zaszczepić i przestań pierd..ć i wyłącz TVPIS.

Do Senuior.
7 dni temu

taki jesteś mądry a siedzisz w domu od marca i srasz w gacie
teraz rozmyślasz jaką się szczepionką zaczepić bo pis kazał
takich Polaków już nie ma jak kiedyś co walczyli za ojczyzne
dziś tylko kasa się liczy i pozycja
pogadamy za jakiś czas zobaczymy czy twój entuzjazm dalej będzie taki wielki
jest już za późno maszyna zniewolenia poszła w ruch
też jesteś nikim bo banda POPISowych POYebów zniewoliła cię i zrobiła ci sieczkę z głowy siedzuisz w domu posrany bo wirus straszny wirus hahhha
frajerzyna

Senior - Do NWO Polska
7 dni temu

Twój cytat,,My potrzebujemy ciemną masę do rządzenia,, – ta ciemna masa odzyskała niepodległość po rozbiorach,walczyła w ostatniej wojnie,potem wyzwoliła się z pod jarzma Rosji,więc poradzi sobie obecnie. Nawet NWO a takie pojedyńcze osobniki jak Ty, są teraz nikim i pozoztaną nikim. Kto będzie pamiętał o Twoich komentarzach na forum.

NWO Polska.
7 dni temu

Już nigdy nie pójdą. My potrzebujemy ciemną masę o rządzenia a nie inteligencję. Ich psychika dziś jest krucha jak opłatek. A bezie jeszcze lepiej. Czasy wykształconych ludzi się skończyły.
NWO kochani, początek nowego świata.

mama
7 dni temu

Czyli o pójściu dzieci do szkoły nie ma mowy. Znajomy mi mówił jakiś czas temu że w 2021 już dzieci do szkoły nie pójdą to go wyśmiałam. A wszytko na to wskazuje.

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x