OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Znaleziono martwego młodego chłopaka na przystanku (aktualizacja 3)

Dziś w nocy w Ostrowie Wlkp. na przystanku przy ul. Gorzyckiej 59 znaleziono ciało młodego mężczyzny. Wstępnie jego wiek szacuje się na około 20 lat. Mężczyzna leżał częściowo rozebrany i nie miał zewnętrznych śladów sugerujących potrącenie. Trwa ustalanie tajemniczych okoliczności śmierci. Do odnalezienia ciała doszło przed godziną 5 rano.

Mężczyzna nie miał kompletnego ubrania. Do analizy śladów zabezpieczono spodnie i jeden but.

Śledczy sprawdzają hipotezę czy ktoś go mógł przywieźć i porzucić na przystanku. Badanie toksykologiczne krwi, sekcja ciała i rozmowy z bliskimi zapewne pomogą ustalić przyczynę śmierci.

Aktualizacja:

Policja ustaliła, że chłopak miał 19 lat. Trwa przeglądanie pobliskich nagrań z monitoringów.

Rodzina potwierdzila tożsamość znalezionego 19-latka. Jest to mieszkaniec powiatu ostrowskiego, ale nie Ostrowa Wielkopolskiego.

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rudy
13 dni temu

Rejtana dawniej rejony ćpunów i handlarzy a jak dziś to nie wiem.

...
14 dni temu

Zamiast współczuć rodzinie i bliskim osobą oraz znajomym po co osądzacie innych i wytykacie palcami od tego jest policja , mało rodzina ma do przeżycia zajmijcie się tym między sobą i
kazdy tu powinien to uszanować B.Z.W

KaliforniaMa
15 dni temu

Ta cala lene i tynke moj mąż widzial ostatnio stały na staszicy teraz wiadomo za czym tam stały czytając te kometarze niżej tam wystarczy dobrze zatańczyć i trochę biodrami podkręcić i masz miejscowke i opiekę całodobową.

gaga
15 dni temu

TO OD MROZU

Last edited 15 dni temu by gaga
seniortakaprawda
15 dni temu

W 1978 roku wracałem z drugiej zmiany i podniosłem pijanego gościa z zaspy odprowadziłem do domu. Zawsze jak mnie spotkał to mnie zapraszał do restauracji na setkę.

olek
15 dni temu

umar, umarl,covid,covid

Hejtuje dopalaczy
15 dni temu

Niestety nie wiem czy to prawda ale prawdopodobnie dosypali mu dopalaczy do napoju Jak widzieli że coś się z nim złego dzieje to zostawili na przystanku, Tacy kuźwa koledzy! teraz pewnie będą chcieli umyć ręce!

.....
15 dni temu

(*)

Krzyś
15 dni temu

Nie daleko Bolka

Jeb cpunow
15 dni temu

Takich ku*wa miał kolegów ćpunów zamiast mu pomóc wyje*ali go na przystanku bo po dopalaczach się obsrali. Mam nadzieję że tego co wyjebał szybko złapią aktualnie znajduje się w Niemczech!!!

42
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x