OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 9.01.2021

W sobotnim raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 548 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1151 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 100 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 338 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 6 (zakażenia) i 1 (zgony)
powiat kaliski 6 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 4 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 5 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 17 (zakażenia) i 2 (zgony)
ostrowski 40 (zakażenia), 0 (zgony)

Minionej doby wykonano 58 tys. testów.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Wolę !
8 dni temu

A ja w podjęciu decyzji WOLĘ użyć swojego mózgu A te wszystkie osobowości o których piszesz, że mają na to żadnego wpływu. W tym tygodniu dołączy do tego zacnego grona papież co też nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Nie muszę mieć bandy naganiaczy, elit autorytetów czy jak ty to nazywasz.. .

M.
9 dni temu

Kolego, aleś teraz pocisnął… Aktorzy i politycy Polscy… Kto i gdzie się z nimi liczy?

win
9 dni temu

Chyba znowu Suski dorwał się do układania przekazów dnia. A matematyki w szkole perukarskiej nie uczyli.

Wolę !
9 dni temu

Koleś,faktów nie zakrzyczysz swoim powiedzeniem,że szczepionki mają gdzieś ? Profesorowie,aktorzy,politycy w Polsce a nawet królowa Anglii,itp. WOLĘ w decyzji dać się przekonać osobowościom,którzy w życiu coś osiągnęli,niż komuś z lokalnego forum,bez tożsamości.

WS
9 dni temu

Panowie,napiszę krótko,aby nie były to wypociny. Nikt nikomu szczepionek nie wciska,dowolność decyzji. A dyskusje Panów zweryfikuje życie. Finito.

Do Ło Błoze
9 dni temu

Zgadza się, Polacy mają swój rozum. Dlatego mają gdzieś te szczepionki na kolanie zrobione, wciskane przez największych przestępców od czasu Norymbergii. A komentować to już nie ma czego bo codziennie to samo. Chyba że jakiś oszołom coś wypoci tak jak Ty. Po stylu też widać że zmieniasz nicka a treść podobna, proponuję móżdżek troszkę wysilić.

Ło Błoże !
9 dni temu

Otworzyłem artykuł z raportem i patrzę O komentarzy !!! No to Was społeczeństwo wyzerowało,wymądrzający się autorzy bzdetów z ANTY i NWO. Ciągle taki sam bełkot ! Marnie kończycie ! Celebryci się biją o szczepionki, szefowie Waszego TVN nawet płacą kasę. To Was społeczeństwo zaliczyło do Ciemnogrodu, Polacy swój rozum mają !!!

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x