OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 6.01.2021

W środowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 14 151 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1488 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 144 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 409 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 16 osób i 0 zgonów
powiat kaliski 18 osób i 0 zgonów
ostrzeszowski 6 osoby i 1 zgon
pleszewski 19 osoby i 1 zgon
krotoszyński 18 osoby i 1 zgon
ostrowski 47 osób, 1 zgon.

Minionej doby wykonano 61,7 tys. testów.

Łączna liczba zaszczepionych 140 tysięcy.

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tobiasz
5 miesięcy temu

Ja nie wiem gdzie ci ludzie mają oczy bo pandemię mamy ?? Jaka to u licha pandemia skoro w np. Mazowieckim 827 osób chorych a wg. Statystyki zamieszkałe jest przez 5mln 200tyś osób czyli jeden chory na 6 tyś 288 osób w uśrednieniu! I gdzie ta pandemia ?? W urojeniach władzy i udup…aniu ludzi jedynie !!

Wojciech
5 miesięcy temu

Cała ta zabawa ze szczepionkami dla aktorów śmierdzi ustawką z daleka. Chodzi o odwrócenie uwagi ludzi od rzeczywistych problemów. Gospodarka jest niszczona bezsensownymi lockdownami, służba zdrowia (poza covidem) nie działa, ludziom jest zabierana wolność. Wzmaga się poczucie strachu wśród ludzi żeby tylko dali się zaszczepić niesprawdzoną szczepionką! Szczepionka stworzona i testowana w kilka miesięcy zamiast 5-6 lat minimum to antidotum czy coś innego?

Dora
5 miesięcy temu

A prezes już zaszczepiony ciekawe czy jako lekarz czy pielęgniarka?

Do Taka prawda
5 miesięcy temu

Zgadza się w 100 %. Co do punktu.

win
5 miesięcy temu

Epidemia ręcznie sterowana z centrali. Mati z prezesem dali prikaz podkręcenia paniki. Wieczorem w TVPISS ogłoszą, że to wina Jandy, Millera i Zborowskiego bo im szczepionki zabrali.Pajace..

Zzz
5 miesięcy temu

Do taka prawda.
Prawda ze wszystkim się zgadzam .

NWO POLSKA.
5 miesięcy temu

B.1.1.7

501.V2.

Poszło. na dniach komunikat w mediach.
15-17 ruszamy z długo wyczekiwaną III falą.
NWO

taka prawda
5 miesięcy temu

Jeśli się zaszczepię: 1. – Czy mogę przestać nosić maskę? – Nie 2. – Czy mogą ponownie otworzyć restauracje i normalnie pracować? – Nie 3. – Czy będę odporny na covid? – Może, ale nie wiemy dokładnie 4. – Przynajmniej nie będę już zaraźliwy dla innych? – To zależy, nikt nie wie. 5. – Jeśli zaszczepimy wszystkie dzieci, czy szkoła normalnie wznowi się? – Nie 6. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę powstrzymać dystans społeczny? – Nie 7. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce co 5 minut? – Nie 8. – Jeśli zaszczepię siebie i mojego dziadka, czy możemy się przytulić? – Nie 9. – Czy kina, teatry i stadiony zostaną ponownie otwarte dzięki szczepionkom? – Nie 10. – Czy szczepieni będą mogli się zbierać? – Nie 11. – Jaka jest prawdziwa korzyść z szczepienia? – Wirus cię nie zabije. 12. – Jesteś pewien, że mnie nie zabije? – Nie 13. – Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak by mnie nie zabił … Dlaczego miałbym się zaszczepić? – Aby chronić innych. 14. – Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam? – Nie 15. – Gdybyśmy wszyscy zachorowali, czy w naturalny sposób rozwinęlibyśmy odporność stadną? – Nie, jest to możliwe tylko dzięki szczepionce

Dakowski Sekol
5 miesięcy temu

Kiedy szczepionki bo już nie mogę się doczekać? Boję się wirusa.

Kasia K.
5 miesięcy temu

PiS jedna ręka daje druga zabiera. I tak cały czas manipuluje narodem jak niedorobionymi dziećmi.

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x