Pijany w BMW spowodował wypadek. 4 osoby w szpitalu

Udostępnij
Tweet

Pijany kierowca białego BMW spowodował wypadek, w którym ucierpiały 4 osoby jadące autem zarejestrowanym w powiecie ostrowskim. Do zdarzenia doszło w piątek 1 stycznia około godz. 18.00. W Kaliszu doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. W sumie podróżowało nimi 5 osób. Jedna osoba była zakleszczona w aucie.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Z nieznanych przyczyn 42-letni kaliszanin kierując białym BMW zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z Volkswagenem na tablicach rejestracyjnych POS.


POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Sytuacja Maksia przed Świętami
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fdt
2 lat temu

Co za Sędzia uchylił ten areszt może jak by jego dziecko zginęło to umiał by walczyć sędzia na 60 tysięcy wycenił sąd życie dziecka a bandyta śmieje się ma wtykiniestety

Michu
2 lat temu

Skurw… N pójdzie siedzieć gdzie będzie miał ciepło żarcie i opiekę medyczną bo mu się tam należy. A normalny człowiek musi na wszystko zapierd… C!

Mała
2 lat temu

Co to 12lat więzienia? Dla takiego potwora co zabił dziecko!!! Dożywocie
Spoczywaj w spokoju M😪.

Marcin osw
2 lat temu

Powinno być k**** prawo oko za oko ząb za ząb i Odrazu ludzie by zmądrzeli!!

js
2 lat temu

Do €&. Nie umiesz dyskutować bez ubliżania? To takie typowe dla pewnej grupy politycznej. Utożsamiasz się z nimi jak widać. Pili ale nie tyle co teraz. Zobacz statystyki. Nie obiecywali tyle co teraz w zakresie zmian prawa, bezpieczeństwa itp.. Posłuchaj co mówią. Ze zrozumieniem.

€&
2 lat temu

Do js – niepolityczne wyeliminowanie pijaków koleś ty jesteś niezły głupek, to co za platfusów i czerwonych nie pili?.Miej też pretensje do nadzywczajnej kasty co takich morderców klepie po plecach

...
2 lat temu

Oczywiście od sprawcy pobrać to co się „dubluje”

...
2 lat temu

Zabił niewinnego, niech uratuje kogoś w potrzebie np. pobrać nerkę…

js
2 lat temu

Kiedy wreszcie nasz wszystkomogący rząd z super ministrem na trzech etatach weźmie się za tych nachlanych i naćpanych bandytów. I niech mi nikt nie mówi, że ci bandyci mają jakieś prawa, że coś ich chroni. Można zamknąć młodzież w domach, zawłaszczyć bank itp, a nie można wytępić bandytów z naszych dróg? A może się nie chce? A może to niepolityczne? Może za dużo swoich by trzeba wyeliminować z dróg? O co chodzi?

Święta KROWA
2 lat temu

Oby się cwel nigdy nie wykupił, myślą, że jak mają trochę kasy i droższe auto to są nietykalni, najlepiej by było żeby postępowanie prowadziła jakaś obca prokuratura, na pewno nie z regionu bo może się wykupić czasami i mataczyć w sprawie jak ma hajs, niestety taka smutna prawda, nigdy nie będzie litości dla pijaków za kółkiem, nie od dziś na takich mówi się potencjalny zabójca, niestety nie bez kozery taka prawda . . .

30
0
Napisz co o tym sądziszx