OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Reakcje medyków po szczepionce

Pierwsi lekarze, pielęgniarki i ratownicy z ostrowskiego szpitala przyjęli szczepionkę przeciwko COVID-19. Na 950 zatrudnionych w szpitalu osób, zapisało się niewiele ponad 500. Zdaniem dyrektora Dariusza Bierły powodem jest przechorowanie przez pozostałą część COVID-19.

Personel z pierwszego dnia był przekonany, że szczepionka jest bezpieczna i dzięki niej może nastać normalność. Bezpośrednio po zaszczepieniu nikt nie zasłabł, a we fiolce nie było widać mikroczipów.

Nie było widać, żeby medycy czytali ulotkę od szczepionki.

84 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SKANDAL
3 miesięcy temu

Może z opóźnieniem działania uboczne?

Pfizer its cool
3 miesięcy temu

Każda szanująca się firma,wypuszcza najpierw próbki do testowania.I tak jest w tym przypadku.

Wojciech
3 miesięcy temu

Amerykańska FDA (Agencja Żywności i Leków) podała listę potencjalnych efektów ubocznych szczepionki na covid:
1. zespół Giuillaina-Barrégo (ostre wielokorzeniowe zapalenie demielinizacyjne ze współistniejącą aksonalną neuropatią ruchową)
2. ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia
3. poprzeczne zapalenie rdzenia
4. zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych
5. encefalopatia (uszkodzenie mózgowia)
6. konwulsje i drgawki
7. udar
8. narkolepsja i katapleksja (utrata napięcia mięśniowego)
9. wstrząs anafilaktyczny (ciężka reakcja alergiczna)
10. ostry zawał mięśnia sercowego
11. zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie osierdzia)
12. choroba autoimmunologiczna
13. śmierć
14. powikłania ciążowe i uszkodzenie płodu
15. ostre choroby demielinizacyjne (uszkodzenie osłonek układu nerwowego)
16. nieanafilaktyczne reakcje alergiczne
17. trombocytopenia (małopłytkowość – mała liczba płytek krwi)
18. rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe (zbyt szybka krzepliwość krwi skutkująca wytworzeniem licznych mikrozakrzepów w świetle małych naczyń krwionośnych)
19. żylna choroba zakrzepowo-zatorowa
20. zapalenie stawów i bóle stawów
21. choroba Kawasakiego (zapalenie dużych naczyń wieńcowych skutkujące niedokrwieniem serca)
22. wieloukładowy zespół zapalny u dzieci
23. choroba spotęgowana szczepieniem
źródło:
https://www.fda.gov/media/143557/download
comment image

Wstyd!
3 miesięcy temu

Na to co wyprawiają obecnie z ludzkością koncerny szczepionkowe,nawet medycyna okazała się bezradna.Pomimo swojego dorobku naukowego.Siedzą wszyscy skuleni,jak mysz pod miotłą i ani “me” ani “be”,o kukuryku już nie wspomnę.

Do "...."
3 miesięcy temu

Do wykropkowanego….nie specjaliści, tylko ludzie ,którzy zauważają i potrafią kojarzyć pewne realne fakty.Takowych faktów napewno nie są zdolni wychwycić medycy ,których czujność już dawno zabiły premie wiadomych koncernów .

AMANTADYNA
3 miesięcy temu

Proponuję śledzić na bieżąco, sprawę leczenia Amantadyną.Wlasnie rozpoczynają się testy.Proponuje obserwować jak koncerny szczepionkowe będą przeszkadzać w dopuszczeniu do leczania covida leku,który już wyleczyl ponad 100 osób. Zwróćcie Panstwo proszę uwagę na to.

....
3 miesięcy temu

Sami specjaliści, medycy i naukowcy w komentażach 😀 . Ludzie negują dekady nauki. Trochę to żałosne i trochę smutne. Mimo głupoty pozdrawiam.

UWAGA!
3 miesięcy temu

Szczepionka na covid19, moi drodzy medycy i niemedycy będzie ale dopiero za kilka lat.To z czym mamy do czynienia teraz to dopiero początkowa faza testowania specyfiku wynalezionego przez firmę produkującą właściwe szczepionki

Żrodlo szczepienia.pzh.gov
3 miesięcy temu

Proces opracowywania i wprowadzania szczepionki na rynek trwa wiele lat, obejmuje laboratoryjne badania przedkliniczne, w tym badania na zwierzętach. W następnym etapie bezpieczeństwo szczepionek jest szacowane w badaniach klinicznych u ludzi: kolejno w badaniach I fazy, gdzie badane jest właśnie bezpieczeństwo szczepionki, w badaniach II fazy, gdzie głównie badana jest odpowiedź układu odporności osób zaszczepionych i poszukiwana jest optymalna dawka oraz w badaniach III fazy, gdzie oceniana jest skuteczność i bezpieczeństwo pod kątem występowania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz bezpieczeństwo jej podawania z innymi szczepionkami już ujętymi w programach szczepień.

Pomyślmy
3 miesięcy temu

Aż przykro patrzeć jak za pozwoleniem doktorów, profesorów zostajemy właśnie zniewoleni. To jest dopiero początek wszelkiego rodzaju obostrzeń.Wlasnie znaleziono kaganiec nazywając to “szczepionka na covid”.To nie jest ani lek ani szczepionka .To jest koniec wolności, demokracji i praworządności
Właśnie zpstały nam odebrane wszelkoe prawa.Bedziesz je miał ale musisz przyjąć FIOLKE.OTWÓRZCIE LUDZIE ROZUM.

84
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x