Chłopaków trochę za bardzo poniosło przed Wigilią. Co za historia!

Dwóch umięśnionych mężczyzn jechało Chevroletem od strony Ostrowa Wlkp. i zamierzało wjechać na obwodnicę w kierunku Poznania. W miejscu gdzie jest ograniczenie do 40 km/h, Chevrolet wjechał w barierę, na której się spektakularnie zatrzymał. To był dopiero początek wigilijnej opowieści.

Ponieważ nikt z bezpośrednich świadków się nie zatrzymał i nie pozostał do czasu przyjazdu służb ratowniczych, mężczyźni przedstawili wersję, że autem kierował trzeci mężczyzna. Chwilę po zdarzeniu szybko się oddalił w stronę lasu. Taka informacja zaowocowała poszukiwaniami w terenie, w których uczestniczyli strażacy z Ostrowa Wlkp. i OSP Czekanów. Nie stwierdzono żadnych śladów świadczących o trzeciej osobie.

W drugim akcie historii dojechały dwa radiowozy. Funkcjonariusze policji skuli mężczyzn w kajdanki. Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi. Na dodatek jeden z nich powinien odbywać kwarantannę w związku z COVID-19. Tak więc wiele na to wskazuje, że zamiast zasiąść przy wigilijnym stole, spędzą czas na policyjnym dołku. Obaj są mieszkańcami powiatu jarocińskiego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłum na koncercie - I Dzień Majostaszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Farmer
3 lat temu

No i pojeździli na poręczy….😁

Typowy burak z Ostrowa
3 lat temu

Szkoda chłopaków i auta.Takie coś we wigilie masakra.

miasto woła
3 lat temu

zwykłe wydziarane kmioty – jak widac ojciec cos tam dał robiąc TO – ale pod sufitem tyle co u kury. bohaterowie wiejskiej knajpy a tam na ulicy nawet nie umieli sp***dalac a tworzyli smieszna dziecinna bajeczkę.

adi
3 lat temu

bezmózgowe karki pierd…ne

Ostrowiak
3 lat temu

W uja to My, a nie Nas . . .

Polak
3 lat temu

Co za młoty gehehe

Mason
3 lat temu

Chyba mięśni nie widzieliście

Slawo
3 lat temu

Na kwarantannie? A jak zaraził policjantów?

18
0
Napisz co o tym sądziszx