OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Chłopaków trochę za bardzo poniosło przed Wigilią. Co za historia!

Dwóch umięśnionych mężczyzn jechało Chevroletem od strony Ostrowa Wlkp. i zamierzało wjechać na obwodnicę w kierunku Poznania. W miejscu gdzie jest ograniczenie do 40 km/h, Chevrolet wjechał w barierę, na której się spektakularnie zatrzymał. To był dopiero początek wigilijnej opowieści.

Ponieważ nikt z bezpośrednich świadków się nie zatrzymał i nie pozostał do czasu przyjazdu służb ratowniczych, mężczyźni przedstawili wersję, że autem kierował trzeci mężczyzna. Chwilę po zdarzeniu szybko się oddalił w stronę lasu. Taka informacja zaowocowała poszukiwaniami w terenie, w których uczestniczyli strażacy z Ostrowa Wlkp. i OSP Czekanów. Nie stwierdzono żadnych śladów świadczących o trzeciej osobie.

W drugim akcie historii dojechały dwa radiowozy. Funkcjonariusze policji skuli mężczyzn w kajdanki. Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi. Na dodatek jeden z nich powinien odbywać kwarantannę w związku z COVID-19. Tak więc wiele na to wskazuje, że zamiast zasiąść przy wigilijnym stole, spędzą czas na policyjnym dołku. Obaj są mieszkańcami powiatu jarocińskiego.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Farmer
2 miesięcy temu

No i pojeździli na poręczy….😁

Typowy burak z Ostrowa
2 miesięcy temu

Szkoda chłopaków i auta.Takie coś we wigilie masakra.

miasto woła
2 miesięcy temu

zwykłe wydziarane kmioty – jak widac ojciec cos tam dał robiąc TO – ale pod sufitem tyle co u kury. bohaterowie wiejskiej knajpy a tam na ulicy nawet nie umieli sp***dalac a tworzyli smieszna dziecinna bajeczkę.

adi
2 miesięcy temu

bezmózgowe karki pierd…ne

Ostrowiak
2 miesięcy temu

W uja to My, a nie Nas . . .

Polak
2 miesięcy temu

Co za młoty gehehe

Mason
2 miesięcy temu

Chyba mięśni nie widzieliście

Slawo
2 miesięcy temu

Na kwarantannie? A jak zaraził policjantów?

gaga
2 miesięcy temu

zbadac na narkotyki!

Tomasz
2 miesięcy temu

Aż słownik się za cioł korekta na Hołota . Do piachu z tymi debilami

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x