OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zatrzymano dilera m. in. z Ostrowa

5 osób zatrzymanych, zabezpieczona znaczna ilość narkotyków w postaci białego proszku. To wynik akcji kępińskich policjantów skierowanej przeciw dealerom narkotyków.

Dalszy rozwój prowadzonych postępowań realizowanych przez policjantów Wydziału Kryminalnego skierowany przeciwko dilerom narkotykowym skutkował zatrzymaniem w Kępnie dwóch mężczyzn z Krotoszyna i Ostrowa Wlkp. Jeden z nich w wieku 22l a drugi 23l. Przy okazji przechwycono znaczną ilości narkotyków. Do ich zatrzymania doszło w czwartek (17.12). – Nasze działania były wspierane przez policjantów KPP Ostrów Wlkp. i KPP Krotoszyn. Wobec jednego z podejrzanych Sąd Rejonowy w Kępnie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – powiedział Radiu SUD sierżant Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

W piątek (18.12) przed godziną 19:00 na ulicy Solidarności, funkcjonariusze KPP Kępno zatrzymali 37-letniego mieszkańca Kępna, który posiadał przy sobie prawie 120 gram narkotyków, w postaci białego proszku. Jeszcze tego samego dnia przed godziną 21:00 na kępińskim Rynku, zatrzymano 17-latka z Kępna, który posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku.

W sobotę (19.12) policjanci realizując nakaz przeszukania wydany przez prokuratora, podczas wykonywania czynności procesowych, ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 36-letniego mieszkańca Kępna dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane i osadzone w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. O ich losie zdecyduje sąd.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maaaa30
5 miesięcy temu

Niech się zainteresują za tych glowniarzy z Topoli, odolanowa i tarchał , bo cpansko autem dowożą. (białym nowym Audi) ale to kwestia czasu jak sami wpadną 😂bo to ćpuny i handlarze bez mózgu.

Pann
5 miesięcy temu

Na Staszicana na legalu a policja nic nie robi

Piotr
5 miesięcy temu

Wszystko jest dla ludzi, ale ćpuny przeciągają strune i wala po nochalu za dużo, tak samo z trawą, zapal raz na jakis czas a nie co dzień i to od rana. Pozniej chce kupic cos raz na rok i niema bo dilerka za kratami ha ha ha

XYZ
5 miesięcy temu

Weźcie się za Chynowe pod Ostrowem…

S Line
5 miesięcy temu

Na Staszica jak ten parking. Co straż 🚒 była?.

Marcin osw
5 miesięcy temu

W ostrzeszowie jest dużo ćpunów i dilerów. Ale tam policja widać nie daje rady

Last edited 5 miesięcy temu by Marcin osw
WE
5 miesięcy temu

Te fugi są do zrobienia, kierowniku kochany!

Marych
5 miesięcy temu

Czy wśród zatrzymanych są dilerzy z ul. Staszica w Ostrowie Wielkopolski?

mojo
5 miesięcy temu

ale…ale….!! to jest waga proszku wraz z opakowaniem , czyli brutto a powinno byc netto, bez opakowania. Taki sposób ważenia jest na szkodę oskarżonego.

xxxx
5 miesięcy temu

Czyli białych świąt nie będzie .. 😉

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x