OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Żona posła mogła zginąć w wypadku

W Nowych Skalmierzycach doszło do niebezpiecznego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Kolejowej zderzyły się 2 auta osobowe.  Jedno z nich wpadło na chodnik, gdzie stał rower należący do żony posła.

Młoda kobieta kierując Mazdą nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w bok Volkswagena. Samochód poszkodowanego wpadł na chodnik i przygniótł pozostawiony rower do ogrodzenia. Okazało się, że należy on do żony posła. Gdyby kobieta szybciej wyszła z pobliskiego sklepu, mogłaby w najgorszym scenariuszu nawet zginąć.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przechodzeń
11 miesięcy temu

Ręce, majtki, biust – wszystko opada czytając takie bzdety. Dowcip sprzed lat opowiadał o skarżącej ofierze, która została kopnięta w dupę. Sąd kwestionuję społeczną szkodliwość czynu, na co słyszy dictum – a co jakby tam było oko????

Kom
11 miesięcy temu

Nie wazne co u uczestnikami kolizji, wazne ze zona posla mogla zginac. Teraz najwazniejsze pytanie, gdzie ten co to pisal ma mozg?

Last edited 11 miesięcy temu by Kom
Wojtek
11 miesięcy temu

Czy naprawdę nie ma już o czym pisać ? Tworzenie urojonych newsów – żenada. Proponuję następne tematy: żona sołtysa mogła złamać nogę na mokrej podłodze, ksiądz mógł złamać kręgosłup schodząc z ambony … itd, itp.

Pokrzywdzony
11 miesięcy temu

I to mają być obiektywne media? Przechodząc obok roweru wypadła mi z kieszeni czapka. Gdybym zorientował się w czas i wrócił się po nią, to ja zginął bym na miejscu. Dlaczego nikt o tym nie napisał, dlaczego życie szarego człowieka nikogo już nie obchodzi?

Last edited 11 miesięcy temu by Pokrzywdzony
Lonia
11 miesięcy temu

Kefir ty naprawdę jesteś po****ny, co to znaczy podkład kulturowy, tego nawet Google nie potrafią wytłumaczyć.Petru, Wielgus i teraz kefir co jedno to głupsze.Precz z dyktaturą kobiet , święto sześciu króli i nasz ostrowski debil z podkład kulturowy 🤦

Andy
11 miesięcy temu

Bo to był zamach

NO RESPECT
11 miesięcy temu

Na pewno zamach Agrounii 😉 🙂 🙂 Proponuję szybko zawiadomić ABW, wystąpić do SOP o ochronę i przyznać na własność służbowy samochód, oczywiście opancerzony. Suweren zapłaci, a jak będzie coś bazgrał na plakatach, to pójdzie na dołek. Plus oczywiście komisja śledcza i zabezpieczenie wraku.

Oburzony
11 miesięcy temu

To na pewno dostanie duże odszkodowanie za rower, stres i inne. W końcu należy do lepszego sortu

Jurek
11 miesięcy temu

Niesamowite 😮😮😮

kefir
11 miesięcy temu

Znając poziom intelektualny posłów PiS, ich podkład kulturowy, siermiężność, chamstwo i zachłanność na pieniądze Polaków o ile to faktycznie rower małżonki świątobliwego pisowca ciałem w niebo wcielonego to spodziewam się pozwu o milionowe odszkodowania. Jeśli to normalny obywatel to spodziewam się niczego. Czyli wymiany koła w rowerze.

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x