OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kupili pieska. Byli tak zachwyceni, że kierowca BMW nie zauważył pociągu

 Szczęśliwa rodzina pojechała kupić pieska z hodowli. Wracając z udanego zakupu byli tak zafascynowani nowym członkiem rodziny, że aż kierowca BMW nie zauważył nadjeżdżającego pociągu towarowego. Lokomotywa poważnie uszkodziła narożnik auta, ale na szczęście cztery osoby podróżujące samochodem  nie odniosły obrażeń. Pieskowi też się nic nie stało.

Jak udało się nam ustalić do hodowli k. Witaszyc przyjechała czteroosobowa rodzina z województwa mazowieckiego. W aucie podróżowało małżeństwo oraz dwójka dzieci. Do zdarzenia doszło w Witaszycach, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Piaskowej, gdzie postawiony jest znak STOP oraz krzyż św. Andrzeja. Przejazd w tym miejscu przebiega pod dużym kątem.

Kierowcę BMW ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji, a na jego konto trafiło 6 punktów.

Więcej zdjęć pod adresem:

https://jarocin112.wordpress.com/2020/12/13/witaszyce-kolizja-samochodu-osobowego-z-pociagiem-towarowym/

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
5 miesięcy temu

no właśnie, jak widzę rodziców, którzy się odwracają od kierownicy, bo dziecko zapłakało, to na nich bluzgam, że im zaraz to dziecko nie będzie płakać, jak spowodują wypadek, a ten tutaj to już wybitnie przesadził

dgvgv
5 miesięcy temu

powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy !!! Jak można w ten sposób spowodować takie zagrożenie, prawie zabił całą rodzinę bo o słodziutki pieso sresio. K*rwa, strach się bać co zrobi w sytuacji zagrożenia jak przy piesku nie daje rady. Tpfu na was

Paula
5 miesięcy temu

W życiu nie kupię BMW obciach

alfonsinio
5 miesięcy temu

wazne ze nic pieskowi sie niestalo

Ala
5 miesięcy temu

Jeśli piesek to tylko że schroniska. Miałam już kilka i mam nadal. Najlepsze, najwierniejsze kundelki. W życiu bym nie zamieniła na psa rasowego.

Wiaczesłav Bierezuckiy
5 miesięcy temu

Co za osioł. Jakby podjechał wcześniej pod pociąg to by wszystkich zabił

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x