Po libacji skatował i podpalił kolegę

Nie tak powinny kończyć się towarzyskie spotkania wśród kolegów. 67-letni mężczyzna został skatowany, a na końcu dwukrotnie podpalony, co doprowadziło go do śmierci w męczarniach. Za takie czyny Sąd wymierzył karę 25 lat pozbawienia wolności.

Do mordu doszło we wrześniu 2018 roku. W libacji brało udział 5 osób w wieku 34-67 lat. Po analizie materiału dowodowego najpoważniejsze postawiono zarzuty 36-latkowi.

Przez wiele godzin bił 67- latka. Zadawał mu ciosy w głowę i całe ciało, siedząc na nim, dusił go, a także bił drewnianym taboretem po głowie. Trwało to wiele godzin.

Dwukrotnie próbował podpalić pokrzywdzonego. Za pierwszym razem 67- latek się uwolnił. Ale potem sprawca wrzucił pokrzywdzonego do dziury w podłodze i polał substancją palną, i znowu podpalił. 67 – latek zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Oprawca przyznał się tylko do pobicia. Powodem agresji była kobieta.

Łącznie w akcie oskarżenia znalazły się cztery osoby w wieku od 34 do 60 lat.

Sąd skazał również na pół roku więzienia 34 – letnią kobietę i 60 – letniego mężczyznę, którzy byli świadkami zabójstwa, ale nie udzielili pomocy 67-latkowi.

Czwarty z oskarżonych – został uniewinniony.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ktos
3 lat temu

cyrk na kolkch jakim trzeba byc zjebem zeby przez kobiety sie bic wtf !!! moim zdaniem skromnym to kobiet nie brakuje ale frajrow dopiero jest pelno zadrosnicy pojebani !!! nie umieja odejsc z twarza tylko sie lac po mordzie bo kobieta dala innemu !!!

Stary kawaler
3 lat temu

Kobitkę dobrze mieć do fiku miku,co niektórym frajerom zostało tylko marszczenie freda. Nawet auto nie pomaga,nic dziwnego,jak się jest debilem i brzydalem to nie zamoczysz nigdy !!!

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Stary kawaler
Gumi
3 lat temu

Reszta kompanów zdecydowanie dostała za niskie wyroki. Powinni im wlepić co najmniej 10 lat

Tom
3 lat temu

Menelstwo ostrowskie się świetnie bawi, więcej plusów,więcej socjalu

Oburzona
3 lat temu

To dla kogo jest dozywocie?

oburzony
3 lat temu

Bezwzględne dożywocie, ale nie w sanatoriach zwanych zakładami karnymi gdzie wyżywienie, ciepełko i opieka lekarska na nasz koszt, ale do kamieniołomów łupać kamienie i tłuczeń na drogi a do tego czerstwy chleb i woda. Za udział świadków morderstwa pół roku? to jakiś żart?

Do mariano
3 lat temu

Mariano – nie obrażaj zwierząt! To na pewno zrobili narodowcy znani z nienawiści do wszystkich i wszystkiego.

mariano
3 lat temu

Zwierzęta w ludzkiej skórze żyją pośród nas -uważajmy aby nie trafić na nie !

8
0
Napisz co o tym sądziszx