OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rolnicy z Agrounii obsmarowali posła Ławniczaka

„Zobaczcie jaka to banda! Tomasz Ławniczak poseł #pis czuje się znieważony. Znieważony bo rolnicy pokazali co o nim myślą. A co myślą? Są przekonani, że zdradził! Zdradził bo nie taką postawę obiecywał. Zagłosował przeciwko rozwijaniu rolnictwa w Polsce.
Policjanci zatrzymali trzech sprawców znieważenia posła Tomasza Ławniczaka. Wszyscy usłyszeli zarzuty – poinformowała w niedzielę rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś. Sprawa dotyczy banerów z hasłami: „Ławniczak oddaj 40 tysięcy za nieskuteczną ochronę policji”, które zawieszono w Nowych Skalmierzycach k. Kalisza. Agrounia mówi o zastraszaniu rolników.

Co teraz pośle zrobisz?

Będziesz chciał ukarania rolników bo powiesili kilka banerów i nazwali cię zdrajcą?
Tak mocną presję pan poczuł? Oj w ogóle nas to nie dziwi.
W końcu społeczeństwo zaczyna być naprawdę obywatelskie. Jest się czego bać!

A może powie pan jak to było ze sprzątaniem wywalonego obornika pod pana posesją? Prawdą jest, że na pana polecenie zbierali go policjanci, którzy mieli w czasie służby pilnować pana posesji?? Podobno dał im pan taczkę i trochę narzędzi, oczywiście poza reprymendą..
Tak wygląda Polska powiatowa, tak wygląda prowincja. Lokalni posłowie niczym oligarchowie na Ukrainie. I ktoś się jeszcze dziwi, że społeczeństwo jest zastraszone?

Czy ktoś powie, że to nie jest reżim??
Nie oddamy naszych ludzi, a poseł też to odczuje. Bez pozdrowień!” – napisali na swoim fan page rolnicy zrzeszeni wokół Agrounii.

POLECANE NEWSY
29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wiesław
11 miesięcy temu

Agrounia to dziwny twór. Manipulują tylko biednych chłopów albo to jest dobrze zrobiona ustawka tych którzy udawaja że są rolnikami. Z tego co mi wiadomo PiS odszedł od tej krzywdzącej ustawy 5dla zwierząt tak więc nie wiem czego chcą Ci rolnicy (w akcji).

Krzysztof
11 miesięcy temu

Bardzo dobrze. Jeszcze powinni mu łomot spuścić. Niszczą Polską gospodarkę Pisowcy zasrani.

Jacek
11 miesięcy temu

Agro unia jest taka rolnicza jak lempart matką polką

Wwwww
11 miesięcy temu

Ławniczak to dziwka kaczora jego żona liże jaja kaczorowi a to pies na posyłki

damian nowotny
11 miesięcy temu

mariano nie wiem jak tam u was się orało u nas chłop każdą ziemię pługiem orał nie krową czy końmi .te istoty jedynie służyły jako siła pociągowa do pługa. nie wiem czy wiesz ale ten sposób orki był popularny na całym świecie

Bojący Anżyj
11 miesięcy temu

Ciekawe czego lub kogo pisiory tak się boją. Suwerena? Wczoraj i dzisiaj policja pilnowała Derę. Matka boska w oknie mieszkania Dery nie wystarczy? Wszyscy ochraniani. Sr.ją w gacie jak nikt do tej pory. Za głębokiej komuny Gomółka chodził po ulicy bez ochrony i się nie bal. Te pajace muszą mieć dużo za uszami że blady strach na nich padł. Ciekawe kogo widzą jak patrzą w lustro. Świnię?

Inka
11 miesięcy temu

Ciekawe kogo czy czego pisiory tak się boją. Wczoraj i dzisiaj policjanci pilnowali Derę. Za komuny Gomółka czy Gierek chodzili po ulicy bez ochrony. A teraz? Kaczyński – potrójna ochrona SOP, prywatna ochrona i ochrona policji, premier, marszałkowie, ministrowie – ochrona SOP. Cała reszta co się boi – ochrona SOP lub policji. Ale muszą mieć dużo za skórą że się tak boją suwerena. Dera ma jeszcze jedną ochronę – matka boska w oknie.

Przedstaw sie*
11 miesięcy temu

Co ze strajkiem kobiet w Ostrowie? Co się stało się?

szlagon
11 miesięcy temu

Chłopy to pospolite CHAMY jak moi przodkowie mawiali

mariano
11 miesięcy temu

Rolnicy to w większości potomkowie chłopów pańszczyźnianych w Wielkopolsce pańszczyzna została zniesiona najwcześniej w Polsce ale nie zmienia to faktu że jeszcze 30-40 lat temu chłopki swoje potrzeby załatwiali za stodołą a orali swoje poletkami Krowami a co bogatszy koniem lub koniamii !!! A PO WSTĄPIENIU DO EU myślą że wszystkie rozumy pojedli chłop był jest i będzie ciemny myśli że jest najmądrzejszy ma prawo ale gdyby nie dotacje z UNII to byłby jak zwykły robotnik pracujący ciężko na utrzymanie rodziny nie chcę mi się więcej pisać ale znam rolnictwo Europy jak mało kto …i nigdy nie spotkałem rolnika który byłby zadowolony ze swoich dochodów ale szaraczki nie mają pojęcia jak normalni ludzie ciężko muszą pracować na chleb i między innymi na ich dotacje !!!

29
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x