Zatrzymano sprawców od porzuconych beczek w Szczurach

Sukces organów ścigania. Choć wydawało się to wręcz niemożliwe, udało się namierzyć i postawić zarzuty sprawcom porzucenia beczek z chemikaliami ułożonych na naczepie samochodu ciężarowego. Niechciany ładunek w postaci 100 beczek z chemikaliami stał na ogólnodostępnym parkingu w miejscowości Szczury przy drodze krajowej nr 11.

Zarzuty i trzymiesięczny areszt dotyczą mieszkańców Dolnego Śląska. Są to 28 i 52-latek. Będą odpowiadać za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i mienia dużych rozmiarów. Biegli uznali, że istniało realne zagrożenie dla środowiska.

Działając wspólnie i w porozumieniu, wbrew przepisom, w tym ustawy o odpadach, składowali i transportowali w około stu stalowych pojemnikach odpady niebezpieczne zawierające substancje chemiczne o właściwościach szkodliwych i łatwopalnych między innymi takich jak etylobenzen. I porzucili je w niezabezpieczonej naczepie na parkingu przy drodze krajowej numer 11 w miejscowości Szczury.

Młodszy z mężczyzn wyciął znaki identyfikacyjne naczepy. Obu mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
McJ
1 rok temu

Teraz w jednej celi zamknąć z tymi beczkami na parę lat.

Spacerowicz, ale nie spod sądu
1 rok temu

I to jest w końcu jakaś pozytywna informacja, brawo dla Policji, trochę to trwało, ale najważniejsze, że dali radę znaleźć pajaców, teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że kasta ich przykładnie ukarze …

Sebek1
1 rok temu

Wielki Szacun dla Policji…..już myślałem że nie znajdą tych gagatków…..

Oby
1 rok temu

Oby do pierdla… Oby…

marian
1 rok temu

dostaną tylko długie zawiasy, mają pieniążki na dobre papugi

Breko
1 rok temu

Brawo kara powinna być duża .

nic(K)T
1 rok temu

GRATULACJE DLA OSTROWSKIEJ POLICJI, A BARANY Z PLESZEWA NIECH PRZYJADĄ DO OSTROWA MOŻE IM NASI CHŁOPCY UDZIELĄ DARMOWYCH KOREPETYCJI.

Adam
1 rok temu

Brawo!!!!! A teraz do pierdla tych idiotów!!!

Ewa
1 rok temu

Nareszcie dobra wiadomość. Gratulacje dla organów ścigania !!!

Paweł
1 rok temu

Tak doje,,,ć i za wszystko powinni zapłacić pokryć wszystkie koszty, chcieli cwaniaczki łatwo zarobić jeszcze powinni dopisać im LUDWINE bo raz im się chyba udało to dlaczego nie spróbować jeszcze raz do pierdla i tam zapierdalać nie żeby żyć z naszych podatków

13
0
Napisz co o tym sądziszx