22-latka zginęła. Droga była biała

Udostępnij
Tweet

22-latka kierując Peugeotem 206 na lokalnej, ośnieżonej drodze straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w grube drzewo. Młoda kobieta zginęła na miejscu. Do wypadku doszło około godziny 15 na drodze Golina – Obra Stara w powiecie jarocińskim. Była mieszkanką powiatu krotoszyńskiego.

Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206, jadąc od strony Obry Starej w kierunku Goliny, z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze a następnie uderzyła w drzewo.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy będą ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności⚠️⚠️⚠️

Warunki na drogach są dzisiaj wyjątkowo trudne. Drogi są białe, w wielu miejscach pod śniegiem może być także warstwa lodu tworząca się szczególnie w miejscach zaniżonych i na terenach leśnych, co znacznie zmniejsza przyczepność kół – zwłaszcza w pojazdach wyposażonych w letnie opony.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do xyz
3 lat temu

I tu masz całkowita rację. Jechałam w ostatnia sobotę rano od Krotoszyna, śnieg spadł może nie taki jak wczoraj, ale na drogach leżał i było ślisko, więc spokojnie koło 70 km/h. No oczywiście taki w ciężarówce nie wytrzymał, cały czas siedział mi na zderzaku, a potem wyprzedzając ochlapał mi cały samochód błotem, po czym i tak tłukł się tuż przede mną do samego Ostrowa. Wolniej, bo ludzie nie byli głupi.

21
0
Napisz co o tym sądziszx