22-latka zginęła. Droga była biała

Udostępnij
Tweet

22-latka kierując Peugeotem 206 na lokalnej, ośnieżonej drodze straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w grube drzewo. Młoda kobieta zginęła na miejscu. Do wypadku doszło około godziny 15 na drodze Golina – Obra Stara w powiecie jarocińskim. Była mieszkanką powiatu krotoszyńskiego.

Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206, jadąc od strony Obry Starej w kierunku Goliny, z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze a następnie uderzyła w drzewo.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy będą ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności⚠️⚠️⚠️

Warunki na drogach są dzisiaj wyjątkowo trudne. Drogi są białe, w wielu miejscach pod śniegiem może być także warstwa lodu tworząca się szczególnie w miejscach zaniżonych i na terenach leśnych, co znacznie zmniejsza przyczepność kół – zwłaszcza w pojazdach wyposażonych w letnie opony.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Krychu
3 lat temu

Szkolenie na kursach jest żadne, nie ma ani słowa o tym jak się zachować po wpadnięciu w poślizg, no chyba że się coś zmieniło, ale wątpię.

Esteban
3 lat temu

Teraz będzie pojazd na drzewa przy drodze. Jak się nie ma wyobraźni to się nie wsiada za kółko. Najlepiej wszystko wytnijcie i zróbcie sobie pasy drogowe szerokości lotnisk. Głupota kosztuje.

Anioł
3 lat temu

Niestety jak się nie ma wyobraźni i jeździ się nie stosując się do warunków drogowych to o efekt nie trudno .. po zdjęciu widać ze spieszyło jej się na tamten świat

starszy pan
3 lat temu

straszna tragedia wyrazy współczucia dla bliskich .

Dlaczego Boże????
3 lat temu

Szkoda młodej kobiety,tyle psycholi jeździ po polskich drogach i mają się dobrze a niewinna dobra osoba zginie.

xyz
3 lat temu

Ludzie jak jedziesz ostrożnie i za wolno to inne samochody włącznie z tirami naciskają aby cię pospieszyć ,a byle gówniarz w BMW celowo podjeżdża, jak jedziesz za szybko tez źle, bo za szybko.
W nas jest problem. Kultury na drogach nie ma żadnej , im więcej jeżdżę tym, mam więcej wyobraźni co może się stać. Proste. Młoda osoba pewnie nie była tego świadoma,a do tego miała po prostu pecha. Bardzo smutne to co sie stało. Zbyt młoda aby odejść. Kondolencje.

Krychu
3 lat temu

Niestety brak wyobraźni a przede wszystkim niewiedza i słabe szkolenie na kursach prawa jazdy jak zachować się bezpiecznie w takich warunkach..Kierujaca to młoda osoba więc i doświadczenie zerowe

Kris
3 lat temu

Winowajcą tylko jest prędkość do warunków pogodowych raczej wolno nie jechała po uszkodzenia auta .

Endriu
3 lat temu

Nie mnie oceniać, a więc nie oceniam, ale warunki trudne to się jedzie powoli, dziś większość tak jeździła …
Przy 30, czy nawet 40 km/h skutki na pewno były by mniejsze.

Kierowca
3 lat temu

Nie oceniam, ale gdyby jechała wolno- odpowiednio do warunków to na pewno nie zginęła by, co najwyżej wylądowała w rowie. Też dzisiaj jechałem tą drogą, warunki trudne 30km/ha inni kierowcy też powolutku i jakoś dało się dojechać do celu. Niemniej kondolencje dla najbliższych tej Pani…

21
0
Napisz co o tym sądziszx