OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wybrano prezesa Ostrowskich Inwestycji Sportowych

Rada Nadzorcza Ostrowskich Inwestycji Sportowych Sp. z o.o. wybrała prezesa spółki. Został nim Zbigniew Trzoska, doświadczony w zarządzaniu dużymi obiektami sportowo – widowiskowymi, w tym między innymi trójmiejską ERGO Areną.

W pierwszych dniach listopada ogłoszony został konkurs otwarty na prezesa spółki OIS. Do 23 listopada można było składać oferty. Na konkurs napłynęło pięć aplikacji. Komisja zapoznała się ze złożonymi przez kandydatów dokumentami. W poniedziałek odbyły się przesłuchania wszystkich osób przez Radę Nadzorczą i ostatecznie komisja konkursowa wybrała Zbigniewa Trzoska na prezesa spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. Zdaniem komisji, ma on największe doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowymi.

Zbigniew Trzoska jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Karierę zawodową rozpoczynał jako specjalista do spraw sportu i Euro 2012 w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Przez lata pracował jaki dyrektor działu ds. organizacji imprez w Hali Gdańsk – Sopot Sp. z o. o., a następnie dyrektor tego działu. Doradzał w zarządzaniu Areną Gdańsk Sp. z o. o. W 2019 roku został zastępcą dyrektora ds. technicznych na Międzynarodowych Targach Gdańskich S.A.

Od 2011 roku jest prezesem Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Wybrzeże Gdańsk, a od 2016 przewodniczącym Rady Nadzorczej Wybrzeże Handball S.A.

Zbigniew Trzoska funkcję prezesa OIS obejmie wraz z początkiem 2021 roku. Spółka Ostrowskie Inwestycje Sportowe będzie m.in. zarządzała Areną Ostrów, a także będzie realizowała budowę Ostrowskiego Parku Wodnego.

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stop mafii sądowniczej
1 miesiąc temu

Oto mafijne rządy Ostrowskich władz. Tablica dla Adamowicza to był dopiero wstęp.

marian
1 miesiąc temu

a Wy wstawajcie na 6 do Com40

bzdura total
1 miesiąc temu

to jest własnie mafijne rozdawnictwo – na kogo durnie glsujecie

miłosnik naszego kochanego miasta
1 miesiąc temu

moze to ktos z rodziny Adamowicza , albo znajomy co nie moze przeżyć za 10 000 cały miesiąc , a tu będzie mieszkał na centrum przesiadkowym czy hotelu na koszt podatników , myślę ze czas z tą głupotę zakonczyc i pokazać swoj sprzeciw na ulicach Ostrowa

pragmatyczny
1 miesiąc temu

Tak sobie myślę że za groszową wypłatę by się z Gdańska nie przeprowadził.
Naprawdę na miejscu nie mamy odpowiednich specjalistów na takie stanowisko ?

Iwan
1 miesiąc temu

Przyjazne miasto Czerwone Carycy pełne smrodu z wysypiska na kredyt by żyło się lepiej oczywiście tej grupie przy korycie

zdziwiony
1 miesiąc temu

Z której części życiorysu wynika, że ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi obiektami sportowo widowiskowymi? Dyrektor działu ds organizacji imprez w Ergo Arena, doradzał w zarządzaniu. Nie zarządzał ani chwilę żadnym dużym ani małym obiektem sportowo- widowiskowym. Umie organizować imprezy, ale czy to jest zadanie dla prezesa spółki, która ma zarządzać halą i budować kąpielkę? Na dodatek prezes klubu, rywala kpr Ostrovia? Niezłe jaja nam się tu wciska.

oo
1 miesiąc temu

Następny do dojenia miejskiej kasy!!!

1-szy
1 miesiąc temu

Transfer za grubą kasę mieszkańców brawo Pani Beatko

Aaa
1 miesiąc temu

Kolejne setki tysięcy rocznie na wynagrodzenie dla prezesa? Czy zarządzaniem nie może zająć się którejś ze spółek np. MZZ, który ma już w administracji basen?

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x