Włamywał się do apteki

Kryminalni ostrowskiej komendy zatrzymali 60-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednej z aptek przy ul. Konopnickiej w Ostrowie Wlkp. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Teraz za swój czyn 60-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 60- latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. W nocy, 18 listopada policjanci zostali powiadomieni o wybiciu szyby drzwi wejściowych i szyb okiennych jednej z aptek. Funkcjonarisze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. W pobliżu tego zdarzenia zauważyli mężczyznę. Policjanci od razu go wylegitymowali.

Mundurowi w torbie 60- latka znaleźli łom, śrubokręty, rękawice, czy kominiarkę. Narzędzia prawdopodobnie służyły do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że to on uszkodził drzwi do apteki i chciał ukraść coś wartościowego. Policjanci zatrzymali 60-latka.

Łączna kwota strat jest ustalana. Mężczyzna natomiast usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Choinka rozświetli rynek

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
śmierdzi
2 lat temu

GNLS włamuje się do aptek bo nie wie kto ich dyma na pieniądze

Kazimierz
2 lat temu

W Polsce na odsiadkę czeka około 300 tys Osób bo brak miejsc a Dziadka chcą zapuszkować który pod wpływem stressu może zawał dostać Ja na miejscu Prokuratora sprawę bym zamknął a może Dziadek za dużo naoglądał się Serialu Gang Olsena

Emeryt
2 lat temu

Co się dziwić. Leki coraz droższe, że emerytury nie starcza ehh.

BMW5
2 lat temu

Brak słów…

marian
2 lat temu

niedługo jak w Japonii emeryci będą chcieli się dostać do więzienia na różne sposoby żeby przeżyć

Paweł
2 lat temu

Brakło mu gumek, zaułek cudów jest aktywny?

6
0
Napisz co o tym sądziszx