Kto prowadził motorower – śledczy badają wypadek z pociągiem

Powracamy do tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miejscowości Garki. Na niestrzeżony przejazd kolejowy wjechało dwóch mężczyzn na motorowerze. Po zderzeniu, z pociągiem Intercity relacji Wrocław – Warszawa, zginęli na miejscu. Trwa ustalanie, który z nich kierował.

Widoczność w miejscu przejazdu była dość dobra. Po wyjeździe z lasku był spory odsłonięty teren. Tory przebiegają w tym miejscu pod pewnym kątem. Biorąc pod uwagę dużą prędkość pociągu i wspomniany fakt, motorowerzysta w kasku mógł nie do końca zauważyć pędzący pociąg. Powinien był się jednak zatrzymać przed znakiem STOP i uważnie się rozejrzeć.

Śledczy na tym etapie mają trudność w ustaleniu który z mężczyzn kierował. Trwa zabezpieczanie zapisu wideo oraz rejestratora jazdy, który był na wyposażeniu pociągu. Prokuratura jest na etapie ich pozyskiwania. Zlecona została także sekcja zwłok. Powołany zostanie biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków, który zbada potencjalne uszkodzenie uszkodzeń w pojeździe i hamulców. Motorower był jednak mocno zniszczony. Śledczy zabezpieczyli krew 30 i 39-latka do badań na zawartość substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pipi
3 lat temu

Jeśli jechali z Granowca to powinno być wiadomo, jeśli jacyś ludzie mieli by kamery i by ich nagrały to już najbliżsi rozpoznali by po sylwetkach.

Ernesta
3 lat temu

Gdzie jest policja piją pod sklepem a pozniej jeżdżą i są skutki

Gazer z GS garki
3 lat temu

Pół garek jezdzi po alkoholu gdzie jest policja piją pod gs a później jeżdżą

Kazik
3 lat temu

By się ukarało Motocykl ale biedak też nie przeżył ale czy chociaż ich Organy uratują komuś życie

Xx
odpowiada  Kazik
3 lat temu

Weź się jebnij w łeb moja propozycja chuja wiesz a się wypowiadasz durniu po twojej wypowiedzi ciebie bym tam kurwa widział

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Xx
On
3 lat temu

A te wieki ich to się zmieniają jak pogoda ..

Xx
odpowiada  On
3 lat temu

Teraz wkoncu podali prawidłowy

Pykon
3 lat temu

No właśnie tylko ciekawe po co się jedzie polnymi ścieżkami skoro jest droga asfaltową czyżby stan nie pozwalał na uczestnictwo w ruchu drogowym

Mieszkanka Garek
odpowiada  Pykon
3 lat temu

Ponieważ tutaj jest skrót i ta droga jest poprostu bliżej. Dużo osób tedy jeździ do Granowca lub na cmentarz. Myśle ze nie ma co tu komentować nie znając wszystkich faktów. Stała się tragedia chłopacy mogli jeszcze żyć. Poprostu przestroga dla innych.

Xx
odpowiada  Pykon
3 lat temu

Tu jest z kilometr bliżej dlatego tam jechali dobre chłopaki szkoda ich a najbardziej szkoda jebanych debili w komentarzach co chuja wiedzą ale są ekspertami i chcą zabłysnąć

McJ
3 lat temu

Jakie ma to teraz znaczenie, skoro i tak nie można ukarać sprawcy?

11
0
Napisz co o tym sądziszx