OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianka wezwana za protesty kobiet. Sprowadziła zagrożenie epidemiczne?

Jedna z administratorek grupy “Protesty Kobiet – Ostrów Wielkopolski” została wezwana na policję w związku z możliwym sprowadzeniem niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób tj. o czyn z kodeksu karnego art. 165. Wezwana twierdzi, że jej i jej koleżanek to nie zniechęca, a wręcz jeszcze bardziej pobudza do działania.

Wezwanie jest w charakterze świadka, ale wtajemniczeni wiedzą, że to może być krótka droga do postawienia zarzutów. Strajkujące kobiety uważają, że w Polsce pojawiły się opinie prawników sugerujących, że taki papierek to sobie mogą wsadzić wiadomo że. Czas zweryfikuje jaki będzie finał tej sprawy.

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emil
1 miesiąc temu

Prawidłowo, wszyscy są równi wobec prawa.

Stop ideologii śmierci
1 miesiąc temu

Nieletnia na proteście, dop…. rodzicom którzy wyhodowali takie coś. Ciekawe czy w szkole tak samo jest aktywna. Jest zakaz zgromadzeń, jest na to paragraf.

Ciepłownik
odpowiada  Chop
1 miesiąc temu

A ty wiesz?

Ciepłownik
odpowiada  ORMO
1 miesiąc temu

Jak sama nazwa tej idiotycznej formacji wskazuje, ty już jesteś na szczęście w rezerwie na wieki, miejmy nadzieję. Do ORMO wstępowały największe, ale za to cwane niedołęgi, które chciały się tam dowartościować. I oby takiego gówna już nigdy nie było. A dla młodszego pokolenia rozszyfruję co znaczy ten skrót: Ochotnicza rezerwa Milicji Obywatelskiej.

Chłop
1 miesiąc temu

Kobitki nawet nie wiedzą że robią darmową robotę dla lobby,ktore chce przepchnąć do nas tylnymi drzwiami ustawy,w świetle których zdobędą nową klientelę dla producentów środków antykoncepcyjnych oraz klientelę tzw klinik aborcyjnych.Cała ta błazenada sponsorowana jest przez Georga Sorosa a kobitki myślą że walczą o tzw wolność. To co teraz widzimy na ulicach to pokłosie tzw rewolucji seksualnej lat 60 tych. Głównie chodzi o to aby przemysł farmaceutyczny oraz przemysł aborcyjny zdobywał coraz młodszą klientelę. Dlatego także chcą wprowadzić tzw sexedukację. Moi drodzy,to nie walka o wolność tylko nabijanie kabzy potężnemu przemysłowi,który chce zniewolić już od dziecka.A wy niczego nieświadome kobitki pomagacie niejakiemu Sorosowi,spekulantowi żydowskiej masonerii w osiągnięciu chorego nowego porządku na Świecie. W ktorym człowiek będzie tylko towarem,mającym przynieść zysk.Czyli walczycie o to abyście wy i wasze dzieci byli niewolnikami.

odp
odpowiada  win
1 miesiąc temu

Kto wie, może jej nawet egzekucję na rynku zmajstrują. Truchło komuny świruje coraz bardziej, więc kto wie..
Państwo picobolszewickie to miękiszon: odważne wobec dzieci i kobiet, kuli ogon przed złodziejami i bandytami.

L....
odpowiada  życzliwy
1 miesiąc temu

Dzecko drogie. Interpunkcja, ortografia, a później zabierz się za głoszenie swojego zdania, którego i tak nie masz.

bartek
odpowiada  Saszka
1 miesiąc temu

saszka co ty pi…. za zomo to by tylko raz wyszly i bylby porzadek i odwaga szybko by stopniala -worki w lapy i zbierac smieci zaraz sie glupt odechce.

win
1 miesiąc temu

A zarzut stawiany przez pisowską prokuraturę jes g… wart:) Słynne DUŻE marsze w wielu dużych miastach w Polsce nie przyczyniły się do zwiększenia zakażeń!!
Dziewczyny-macie przecież darmową obsługę prawną
w najbliższym biurze Koalicji,zalecam przed stawieniem się na takie wezwania. 

życzliwy
1 miesiąc temu

Skoro już płody z wadami genetycznymi muszą się zdarzać, to z całego serca życzę, niech się urodzą w waszej katolickiej rodzinie, która otoczy je miłością i niech chore dziecko żyje co najmniej kilkanaście lat , a wy będziecie patrzyli jak cierpi i żebrali na leczenie. Pamiętajcie o tym życzeniu kiedy wasza kobieta , córka lub wnuczka będą w ciąży. Amen.

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x