Ostrowski neofaszysta uderzył kobietę?

Fan page Antyfaszystowski Ostrów opublikował informację o zatrzymaniu ostrowianina o poglądach neofaszystowskich. Zarzucają mu bycie konfidentem i damskim bokserem.

+

„Jak się okazuje 26 października, podczas trwających we Wrocławiu protestów przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej A**** pobił kobietę, za co został zatrzymany. Po zatrzymaniu został prawdopodobnie osadzony we wrocławskim areszcie. Miał odbywać tam trzymiesięczny areszt tymczasowy aż do rozpoczęcia sprawy. Jednak jak się okazuje areszt opuścił już 13 listopada. Powody tak szybkiego zwolnienia mogą być dwa: A**** jak zwykle poszedł na współpracę z policją i sprzedał swoich kolegów. Istnieje też możliwość, że podobnie jak inny napastnik (z kibicowskiego, ultraprawicowego stowarzyszenia Wielki Śląsk), który 28 października pobił dziennikarkę we Wrocławiu, został szybko zatrzymany i szybko zwolniony na polecenie prokuratury krajowej.

Jak wiemy, przeciwko A****** toczy się też inne sprawa w Ostrowski sądzie za propagowanie faszyzmu i niszczenie mienia.” – czytamy w komunikacie.

Według nieoficjalnych informacji jakie posiadamy, ostrowianin miał zostać zatrzymany na początku października i opuścić areszt w piątek, 13 listopada więc teoretycznie nie mógłby brać udziału w Strajkach Kobiet.

POLECANE NEWSY
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xxx
1 rok temu

To damski bokser .

1
0
Napisz co o tym sądziszx