ZAGINĘŁA CAŁA RODZINA. Szuka ich policja (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Małżeństwo zaginęło wraz z 9-letnim synem. Poruszali się samochodem Chrysler Town Country o numerach rejestracyjnych POS 9GJ7, rok 2005, w kolorze niebieskim (wersja amerykańska).  Ostatni raz byli widziani 9 listopada 2020 roku w Poznaniu, przy ul. Jutrzenki.W przypadku zauważenia prosimy natychmiast zadzwonić pod numer alarmowy: 112.

+

Rodzina ostatni raz widziana była w Poznaniu, gdzie spotkała się z bliskimi, a następnie odjechała w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie nawiązała z nikim kontaktu.

Zaginieni to:
Maciej Górka 39 lat, ok. 174 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała

Daria Górka 37 lat, ok. 164 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy czarne, długie do pasa

Eryk Górka 9 lat, ok. 134 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótko przystrzyżone

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych prosimy o kontakt z policjantami pod całodobowymi nr tel. 47 77 121 11 lub 112.

Jak informuje profil Zaginieni przed laty:
Zaniepokojona rodzina błaga o pomoc. Wierzymy, że z Waszą pomocą być może uda się odnaleźć zaginionych. Od bliskich udało się nam dowiedzieć, że Pani Daria nie miała udzielonej odpowiedniej pomocy przez Pana Macieja w Berlinie, gdzie specjaliści też mogli udzielić jej pomocy i odpowiedniej opieki. Kobieta pod wpływem Macieja została przywieziona do Polski.

Pani Daria mieszka od lat w Berlinie, od jakiegoś czasu kobieta ma problemy z samokontrolą i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej mąż Maciej w sobotę 7 listopada 2020 r. zdecydował się zabrać żonę do Polski, aby udała się do specjalisty. Zabrali ze sobą 9 letniego synka Eryka.

Wiemy, że w niedzielę 8.11. 2020 r. cała rodzina dojechała do Poznania i zostali na noc u rodziców Pana Macieja. Zachowanie Pani Darii jak i Pana Macieja było niezrozumiałe, bardzo dziwne.
Wyrzucili z auta, którym podróżują wszystkie rzeczy w tym telefony w Poznaniu pod śmietnikiem rodziców Macieja.

CZYTAJ  Młody ostrowianin zachorował na raka

Od wtorku 10 listopada 2020 r. nie ma z Nimi żadnego kontaktu. Rodzina jest bardzo przerażona, martwią się okropnie o bezpieczeństwo małego Eryka.
Podróżują autem CHRYSLER GRAND VOJAGER koloru błękitnego, auto ma liczne wgniecenia i naklejki LECH POZNAŃ.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
54
0
Napisz co o tym sądziszx