OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Czy rolnik zdobył miłość w dyskotece w Czekanowie?

Rolnik szuka żony to popularny program dokumentalny, w którym rolnicy mogą odnaleźć i zdobyć osobę, z którą zamierzają spędzić resztę życia. Jednym z uczestników 7. sezonu był Dawid spod Ostrowa Wielkopolskiego. Najbardziej spodobała mu się Martyna, której względy próbował zdobyć we wnętrzach dyskoteki Manhattan w Czekanowie. Jak zakończyła się ta historia, zobaczycie w poniższym filmiku.

+

Dawid ma 30 lat i mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne, stara się cały czas modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem.

Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny.

82 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
82
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x