OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wyrzucili m. in. gnój pod domami posłów

Gnój, słomę i śmieci wyrzucono pod domami dwojga posłów z naszego okręgu.
– jako pierwszy poinformował portal faktykaliskie.pl. To najprawdopodobniej element akcji protestacyjnej rolników przeciwnych “piątce dla zwierząt” przedstawionej przez Jarosława Kaczyńskiego.

+

„Zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony” – nieznani sprawcy wyrzucili obornik i nieczystości pod domy posłów Piotra Kalety z PiS i Karoliny Pawliczak z Lewicy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pod domem posła Tomasza Ławniczaka z PiS (gm. Nowe Skalmierzyce) stali policjanci “patrolujący teren”.

Rolnicy zrzeszeni w Agrounii najpierw protestowali na ulicach, przeszli do działań utrudniających życie przedstawicielom narodu, a nie zwykłym obywatelom.

– Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób. Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okręgu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom. – zapowiadał kilka dni temu Michał Kołodziejczyk z Agrounii.

Agrounia zapowiada kolejne protesty i akcje. W środę prawdopodobnie dojdzie do kolejnych blokad dróg w całym kraju.

Więcej zdjęć pod adresem:

http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/polityka/zdrajca-polskiej-wsi-bedzie-naznaczony-wyrzucaja-obornik-i-nieczystosci-pod-domy-poslow-zdjecia,365.html

83 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
83
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x