OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Amator motocrossu z Piasków zatrzymany

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego ustalili mężczyznę, który w niedzielę, 6 września na terenie ośrodka wypoczynkowego Piaski – Szczygliczka jeździł motocrossem po plaży i ścieżkach rowerowych. Mężczyzna popełnił szereg wykroczeń drogowych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

+

6 września, policjanci ostrowskiej komendy otrzymali informację, że na ostrowskich piaskach kilku motocrossowców jeździ po plaży i ścieżkach rowerowych.

Mężczyźni po chwili odjechali. Zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków pozwoliły na ustalenie jednego z mężczyzn. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policjanci ustalili, że nastolatek nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a jego jednoślad nie był w ogóle dopuszczony do ruchu.

Podczas niedzielnego rajdu, kierowca popełnił szereg wykroczeń drogowych. Młody człowiek musi się teraz liczyć z konsekwencjami prawnymi swojego nieodpowiedzialnego zachowania. O jego losie będzie decydował sąd. Policjanci ustalają kolejne osoby, które jeździły po plaży na ostrowskim kąpielisku.

Przypominamy, że sam wjazd pojazdem silnikowym bezpośrednio na plażę jest zabroniony i zagrożony mandatem w wysokości 500 zł.

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
45
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x