Nowa prezes RZZO (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Nową prezes Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów została Marzena Wodzińska. Tym samym z funkcji tej ustąpił Andrzej Strykowski.

+

Nowa prezes RZZO to dotychczasowa członkini zarządu województwa wielkopolskiego, która problematykę gospodarki odpadami i ochrony środowiska zna biegle z racji jej nadzorowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Marzena Wodzińska jest również specjalistką w zakresie ekonomii, prawa finansowego oraz rachunkowości, z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie bankowości. Wiedzę z zakresu księgowości, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych, prawa gospodarczego, cywilnego, zarządzania i ubezpieczeń zdobyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

– Jestem przekonana, że decyzja Rady Nadzorczej o powierzeniu Pani Marzenie Wodzińskiej funkcji Prezesa Zarządu RZZO – to odważny i zdecydowany krok w stronę nowego otwarcia w działalności tej spółki. Przed nową panią prezes stoją wymagające i trudne zadania, jednak znając jej pracowitość, profesjonalizm i oddanie sprawom, których się podejmuję – jestem pełna nadziei wobec jej nowej roli w RZZO. Pragnę również złożyć podziękowanie za dotychczasową pracę panu prezesowi Andrzejowi Strykowskiemu, który prezesem spółki RZZO był od początku jej powstania, a który od chwili obecnej swoją działalność będzie koncentrował w strukturze zarządu Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Narkotyk "zombie" trafił do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
48
0
Napisz co o tym sądziszx