OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Na hulajnodze miał pierwszeństwo? Trafił do szpitala

Na hulajnodze miał pierwszeństwo? Trafił do szpitala

Na przejściu dla pieszych z przejazdem dla rowerów na ul. Wysockiej doszło do potrącenia mężczyzny jadącego na hulajnodze. 34-letni mężczyzna trafił do szpitala.

+

Poszkodowany jechał hulajnogą od strony II LO w kierunku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na przejście dla pieszych wjechał na zielonym świetle i uderzył w bok samochodu osobowego Seat, kierowanego przez ok. 50-letniego mężczyznę. Ten tłumaczył się, że kiedy skręcał z ulicy Chopina w Wysocką nie widział nikogo na przejściu. Mężczyzna na hulajnodze uderzył w bok auta na wysokości lusterka.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Chłopiec odnaleziony w Oknie Życia
50 komentarzy
50
0
Napisz co o tym sądziszx